آزمون سختِ سردار !

0
51

اخبار بازار نقل و انتقلات این روزها حاکی از پیشنهاد 18 میلیون یورویی لاتزیو به سردار آزمون مهاجم خوش نقش ، خوش تکنیک و جوان فوتبال کشورمان است . انتقال بزرگی که در صورت توافقِ روبین کازان و قربان بردیف می تواند یکی از بزرگترین اتفاقهای زندگی سردار آزمون را رقم زده و اعتبار فوتبال ما را نیز تحت الشعاع قرار بدهد.

حالا روزنامه کوریره دلواسپورت هم برای چندمین بار از این انتقال خبر داده و در چند شماره مختلف از سردار آزمون و انتقال او به لاتزیو نوشته است که بنظر می رسد گره این انتقال فقط با دستان کازانی ها قابل باز شدن است و اگر آنها اوکی بدهند بعید است سردار نخواهد حضور در فوتبال ایتالیا و بازی کردن در یکی از بزرگترین و باعظمت ترین لیگ های دنیا را از دست بدهد .

آزمون که پس از کش و قوس های فراوان میان روستوف و روبین کازان دوباره به تیم قبلی خودش برگشته تنها با مساعدت مدیران این باشگاه می تواند راهی ایتالیا شود و احتمالاً با توجه به رقم بالای پیشنهادی لاتزیو برای جذب سردار مشکلی برای رضایت نامه و پیوستن به این تیم ندارد . البته قبل از آزمون، رحمان رضایی و علی سامره دو لژیونر فوتبال ایران ، سابقه حضور در تیم پروجا را داشتند ،حتی بعدهاً رحمان رضایی در تیم های مسینا و لیورنو هم بازی کرد .

با این اوصاف سردار دو آزمون سخت پیش رو دارد یکی دریافت رضایتنامه از مسئولان روبین کازان برای پیوستن به لاتزیو و دیگری حضوری آماده و مقتدر برای شرکت در کالچو که بدون شک سبب ارتقای کمی و کیفی بازیکن آینده داری چون آزمون خواهد شد . برای سردار آزمون و همه جوانان شایسته  ورزش این کشور آرزوی موفقیت و پیروزی داریم .

مسعودعطری_ روزنامه نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.