آزمون سختِ سردار !

0
15

اخبار بازار نقل و انتقلات این روزها حاکی از پیشنهاد 18 میلیون یورویی لاتزیو به سردار آزمون مهاجم خوش نقش ، خوش تکنیک و جوان فوتبال کشورمان است . انتقال بزرگی که در صورت توافقِ روبین کازان و قربان بردیف می تواند یکی از بزرگترین اتفاقهای زندگی سردار آزمون را رقم زده و اعتبار فوتبال ما را نیز تحت الشعاع قرار بدهد.

حالا روزنامه کوریره دلواسپورت هم برای چندمین بار از این انتقال خبر داده و در چند شماره مختلف از سردار آزمون و انتقال او به لاتزیو نوشته است که بنظر می رسد گره این انتقال فقط با دستان کازانی ها قابل باز شدن است و اگر آنها اوکی بدهند بعید است سردار نخواهد حضور در فوتبال ایتالیا و بازی کردن در یکی از بزرگترین و باعظمت ترین لیگ های دنیا را از دست بدهد .

آزمون که پس از کش و قوس های فراوان میان روستوف و روبین کازان دوباره به تیم قبلی خودش برگشته تنها با مساعدت مدیران این باشگاه می تواند راهی ایتالیا شود و احتمالاً با توجه به رقم بالای پیشنهادی لاتزیو برای جذب سردار مشکلی برای رضایت نامه و پیوستن به این تیم ندارد . البته قبل از آزمون، رحمان رضایی و علی سامره دو لژیونر فوتبال ایران ، سابقه حضور در تیم پروجا را داشتند ،حتی بعدهاً رحمان رضایی در تیم های مسینا و لیورنو هم بازی کرد .

با این اوصاف سردار دو آزمون سخت پیش رو دارد یکی دریافت رضایتنامه از مسئولان روبین کازان برای پیوستن به لاتزیو و دیگری حضوری آماده و مقتدر برای شرکت در کالچو که بدون شک سبب ارتقای کمی و کیفی بازیکن آینده داری چون آزمون خواهد شد . برای سردار آزمون و همه جوانان شایسته  ورزش این کشور آرزوی موفقیت و پیروزی داریم .

مسعودعطری_ روزنامه نگار

اشتراک گذاری
مطلب قبلیخاطره جالبی از مرحوم ناصرخان حجازی ?
مطلب بعدی✅سوپرجام و لشگر شکست خورده ها !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.