دربی آلمان در هاله ای از ابهام !

0
55

✍ #مسعودعطری

◀️چند روزی است خبر برگزاری یک دربی سرخابی قبل از شروع رقابتهای لیگ، نقل محافل خبری است . دربی حساسی که هیچ دلیل فوتبالی ندارد و صرفاً برای تامین خواسته اسپانسر مشترک استقلال و پرسپولیس و تزریق یک پول کلان به این دو باشگاه پرطرفدار پایتخت است.

◀️از بدو زمزمه این مسابقه البته موافقت ها و مخالفت هایی از سوی پیشکسوتان و هواداران صورت گرفت و خیلی ها حتی عدم حضور برخی بازیکنان استقلال و پرسپولیس را هم بهانه کردند که این بازی را کنسل کنند اما هنوز مشخص نیست که آیا این بازی برگزار می شود یا خیر که البته احتمال برگزار نشدن آن بسیار زیاد است و یکی از دلایل آن ترس از عواقب باخت یکی از دو تیم در این بازی و دلیل دیگر رقم بالای پیشنهادی استادیوم محل برگزاری این مسابقه است و گویا پس از کش و قوس های فراوان قرار است این بازی کنسل شود و یا به زمان دیگری موکول شود.

◀️در هر صورت اینکه اسپانسر تعیین کننده دیداری همچون دربی باشد زیاد جالب نیست و از آن بدتر برنامه ریزی هایی است که برای این مسابقه صورت گرفته و شنیده می شود قرار بوده طبق نظرسنجی ترکیب دو تیم را هواداران تعیین کنند و این دیگر رسماً نوبرترین بخش قضیه است . البته بازی دوستانه در همه جای دنیا رایج و مرسوم است اما اینکه با این شیوه و به بهانه جذب سرمایه ، دو تیم پرطرفداری مثل استقلال و پرسپولیس را که نتیجه بازی شان گاهی در سرنوشت حضور یا عدم حضور یک مربی تاثیرگذار است روبروی هم قراردهیم بنظر منطقی نمی آید و همان بهتر که این مسابقه بدون اینکه حاشیه خاصی برای فوتبال ما ایجاد کند برگزارنشده و به فراموشی سپرده شود .

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.