همه چیز دست خداست !

0
14

💠 چندین ساله که دارم در حوزه های مختلف زحمت می کشم. از درس و دانشگاه بگیر تا خیلی جاهای دیگه که دوستان خبر دارن. همیشه گفتم و بازهم میگم که موفقیت در این دنیای وانفسا 50 درصدش دست خود ماست و 50 درصد دیگه بستگی به خیلی فاکتورهای دیگه داره . منتها این باعث نشده که من در تمام این سالها دست از تلاش و زحمت بکشم و نرسیدن به اون جایگاه دلخواهم رو بندازم گردن ناملایمات روزگار اگرچه اونهم بی تقصیر نیست.

💠 سالهاست دارم زحمت می کشم. کار میکنم. درس می خونم. تلاش می کنم. مینویسم و بیشتر از توانم برای کارهام وقت میذارم. گاهی زحماتم دیده میشه و اغلب اوقات دیده نمیشه اما ناراحت میشم وقتی می بینم یکی به لطف پارتی، دروغ، جنسیت و یا هرکوفت و زهرمار دیگه ای با اینکه صدپله از من و امثال من پایین تره صدپله بالاتر نشسته.

💠گاهی می بینم صداقتم در کارهایی که انجام میدم باعث عدم پیشرفتم شده و اگر انسان دروغگویی بودم صدها پله بیشتر از جایی بودم که هستم اما من بلد نیستم دروغ بگم و اصولاً جایگاهی که با دروغ و دغل بدست بیاد رو دوست ندارم .

💠 با این اوصاف از خودم راضیم و مهم ترین مسئله همینه که می دونم زحمتم رو کشیدم. دیگه بقیش با اون بالایی . اگر خواست توفیقات ما رو همین دنیا بریزه به حسابمون اگر هم نه باشه طلبمون واسه اون دنیا، هرچند ازش طلبی نداریم و کلی هم بدهکارش هستیم.

✍️ #مسعودعطری

اشتراک گذاری
مطلب قبلیخبر خوش : علی خطیر جانشین پندار توفیقی شد!
مطلب بعدی✅ زردنویسی یا قلم فرسایی در دورِ باطل !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.