✅امضا گرفتن و دردسرهای آن !

0
37

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

◀️ بارها برای همه ما پیش آمده که بخواهیم یک کار اداری را پیگیری کنیم ومتعاقب آن درگیر جمع آوری امضا شویم . می دانم که حتماً همه شما درطول عمرتان چندباری این فرآیند طاقت فرسا ونفس گیر را تجربه کرده اید و برای گرفتن یک یا چند امضا بارها و بارها پله ها، اتاق ها ، طبقه ها وساختمان ها را طی کرده اید تابتوانید نهایتاً کار خود را با گرفتن این امضاها به پایان برسانید .

1⃣ حکایت امضا درکشورما حکایت عجیب و پیچیده ای است ، حکایت بالا وپایین رفتن از چندصد پله و چند ده طبقه وتلف شدن ساعتها وقتِ با ارزش پشت درب اتاق ها برای تمام شدن جلسات مدیران و روسای محترم و نهایتاً گرفتن یک امضای ناقابل !

2⃣ البته یقیناً برای من و خیلی از شما جای سوال بوده و هست که چرا در سال 2017 و پس از ظهور این همه تکنولوژی گرفتن یک امضا هنوز نیازمند حضورنیروی انسانی است ، نیروی انسانی که اگر برفرض یکروز نباشد کار شما بکل ناقص و ابتر خواهد ماند و دوباره باید یک روز کاری وقت بگذارید و زمانی مراجعه کنید که نفر مورد نظرتان حضور فیزیکی داشته باشد تا کار شما راه بیفتد .

3⃣ گاهی وقتها اینقدر فرآیند امضا گرفتن طاقت فرسا می شود که با چندساعت پیاده روی و ورزش سخت برابری می کند، چیزی شبیه به بدنسازی پیش فصل تیم های فوتبال یا تمرین روز اول در باشگاه یا حتی بدتر ! آنقدر که شب وقتی به خانه برمی گردید تمام دست و بدن و پاهایتان درد می کند و دو روز فرصت لازم است تا همه چیز به روال عادی برگردد .

4⃣ این وسط هم خدا نکند که برگه ای را گم کرده یا فرمی را اشتباه پرکنید که مجبور شوید مجدداً امضاها را جمع کنید ! یعنی آن لحظه چهره شما دیدنی خواهد بود و آنقدر اعصابتان بهم خواهد ریخت که حتی می توانید درصد بالای عصبانیت تان را در گینس ثبت جهانی کنید .

5⃣ البته یک مدل امضا گرفتن دیگر هم داریم که آن امضاگرفتن از یک هنرمند بابت یک اثر هنری است . البته این مدل امضاگرفتن ها گاهی راحت و شیرین است و خیلی وقتها حتی سخت تر و پیچیده تر ! یعنی داریم هنرمندانی که هنوز نگفته می ایستند و با شما عکس یادگاری می گیرند و به شما امضا هم می دهند اما هستند برخی هنرمندانی هم که حتی بزور جواب سلام شما را می دهند چه برسد بخواهند عکس بگیرند یا امضا بدهند .

? در مجموع حکایت امضا گرفتن و دردسرهای آن تمامی ندارد که ندارد اما شمایی که این مطب را می خوانید تلاش کنید اگر پشت میز می نشینید و کار کسی گیر امضای شماست کارش را راه بیندازید و بخاطر یک امضا خلقی را آواره و سرگردان نکنید .

❎? به امید روزی که هیچکس برای هیچ امضایی پشت هیچ اتاقی گیر نکند !

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

⭕️در صورت تمایل میتوانید با کلیک روی کانال زیر و عضویت در کانال ، مطالب من را دنبال کنید .
@MasoodAtri

اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅مصدومیت بلای جان تیم ها !
مطلب بعدیبدون شرح !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.