✅تغییر همیشه جواب می دهد !

0
79

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

◀️ تغییر همیشه خوب است و جواب می دهد ! البته به زعم برخی فقط گاهی جواب می دهد و نه همیشه اما همان گاهی جواب دادنش هم غنیمت است چرا که از قدیم گفته اند آب هم اگر مدتی در یک جا بماند می گندد و این یک پیام بزرگ برای انسانهایی است که از تغییر فراری هستند .

1⃣ در زندگی اجتماعی ما انسانها تغییر یک عنصر کلیدی محسوب می شود و خیلی وقتها سبب پیشرفت است . البته باید در نظرگرفت که در هر صورت، تغییر تغییر است و نباید آن را با بازگشت به عقب و یا فرار رو به جلو اشتباه گرفت بلکه تغییر را باید همانطور که هست دید و آن را بطور مستمر در زندگی و در روزمره بکار گرفت تا اثرات مثبت آن را در زندگی به وضوح مشاهده کرد .

2⃣ گاهی وقتها در زندگی مشکلاتی پیش می آید که نیاز به تغییر احساس می شود ، لحظاتی که نباید به عقب بازگشت یا از همه چیز و همه کس برید لحظاتی که می بایست مثل بازی شطرنج فقط جای مهره ها را عوض کرد ، به بعضی ها استراحت داد ، به بعضی ها فرصت ، بعضی را از بازی خارج کرد و با بعضی ها هم قلعه بست و این همانجایی است که بعدها متوجه می شوید تغییر جواب می دهد

3⃣ بهتر است سرتان را درد نیاورم چون خودتان این چیزها را بهتر از من و ما می دانید و گفتنش فقط تلنگری است برای آنهایی که سکون برایشان عادی شده و درگیر روزمرگی شده اند .

4⃣ برای تغییر هیچوقت دیر نیست و همین حالا که این مطلب را می خوانید و دوست ندارید آن را نیمه کاره رها کنید تغییر در شما شروع شده است . این تغییر می تواند در تفکر ، ظاهر ، پوشش ، اخلاق و رفتار و نوع تعاملات شما با دوستان و خانواده و دیگران باشد . در هر صورت زیاد فرقی نمی کند که این تغییر چیست بلکه مهم این است که شما دست به این چالش بزرگ زده و خودتان را با در نظر داشتن این جمله که ” تغییر همیشه جواب می دهد ” محک بزنید .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.