✅سوپرجام و لشگر شکست خورده ها !

0
16

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

✅سوپرجام و لشگر شکست خورده ها ! (مسابقه ای که براحتی قابل پیش بینی است )

شبی که گذشت مسابقه سوپرجام بین پرسپولیس ،قهرمان لیگ برتر و نفت تهران بعنوان قهرمان جام حذفی فوتبال کشور برگزار شد تا با یک مسابقه حساس قبل از شروع لیگ ،تنور بازی های فوتبال گرم شود و تیم ها برای رقابت های جدید و شروعی مجدد آماده و مهیا گردند .

◀️ هرچند بدلیل اینکه این مطلب قبل از بازی فوق نوشته شده است نتیجه بازی را نمی دانیم اما محض پیش بینی و اینکه بگوییم ما هم برای خودمان نوستراداموسی هستیم می گوییم پرسپولیس بازی را می برد و قهرمان سوپرجام می شود تا دومین جام رسمی قرمزهای پایتخت در سالی که گذشت بدست بیاید .

◀️ پیش بینی این دیدار البته آنچنان کار سختی هم نیست و نیازی به بررسی و تحلیل و آنالیز و این چیزها ندارد چرا که نفت تهران آنقدر مشکلات ریز و درشت دارد که نتیجه بازی از همین حالا سه بر صفر به نفع پرسپولیس است و صدالبته که نوش جانشان !

◀️ بالاخره هر تیم دیگری هم بجای پرسپولیس بود همین شرایط بود و در مقابل نفت شانس بیشتری برای پیروزی داشت ! چه برسد به پرسپولیس که تیمی آماده دارد و نهایتاً یکی دو بازیکن اصلی خودش را بخاطر مصدومیت در اختیار ندارد که البته آن هم در مقابل نفتی که تازه شب گذشته تکلیف سرمربی اش مشخص شده بحساب نمی آید .

◀️ نفت تهران که استارت امسالش را با علی کریمی برای مسابقات لیگ برتر زد تا چند روزگذشته با کریمی ادامه داد و سپس با انصراف او بدلیل مشکلات ریز و درشت این تیم ، حمید درخشان را روی صندلی هدایت خود دید تا جمعه شب در دیداری فینال گونه به مصاف پرسپولیسی برود که هرچند پیروز قطعی میدان نیست اما یک سروگردن از لشگر شکست خورده نفت بالاتر و برتر است وبعید بنظر می رسد که نفت بتواند حریف دست و پا گیری برای سرخ پوشان پایتخت باشد.

? در هر صورت فارغ از هرگونه پیش بینی در خصوص این دیدار امیدواریم قبل از هرچیز شاهد یک فوتبال جنگنده و جوانمردانه از سوی دو تیم باشیم تا یک بازی یکطرفه و یا کسل کننده !

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

⭕️در صورت تمایل میتوانید با کلیک روی کانال زیر و عضویت در کانال ، مطالب من را دنبال کنید .
@MasoodAtri

اشتراک گذاری
مطلب قبلیآزمون سختِ سردار !
مطلب بعدی✅حکایت این شهر شلوغ و هفت تیرکشی های ناتمام !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.