✅ آقا معلم در کمیته اخلاق !

0
21

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

◀️ ماجراهای کمیته اخلاق در فدراسیون فوتبال ما از آن ماجراهای سریالی و جذاب است . حتی بعضی مواقع از بس این ماجراها تِم پلیسی به خودش می گیرد که دست سریال فرار از زندان را هم از پشت می بندد و یک تنه برای خودش خبرساز می شود .

◀️ از احضار محسن فروزان بخاطر عکس های همسرش در اینستاگرام تا احضار مهدی رحمتی برای توضیح اینکه چرا با یک هوادار بدحجاب عکس گرفته تا اخطار به نوع مو و خط ریش و سروشکل بازیکنان و اینکه چرا فلان بازیکن خالکوبی دارد و خلاصه هرچیزی که فکرش را بکنید .

◀️ این اواخر البته مطلبی نوشتیم در رابطه با اینکه چرا کمیته اخلاق خواب است ! و انتقادمان در این مطلب این بود که چرا کمیته اخلاق بصورت صفر و یک رفتار می کند ! یعنی بصورت گزینشی آدمها را احضار می کند و همه را با یک چشم نمی بیند .

⛔️ یکمرتبه به بازیکن استقلال بخاطر عکس گرفتن با یک هوادار بدحجاب تذکر می دهد و او را تا محرومیت می کشاند اما موارد مشابه این موضوع را اصلا رصد نمی کند و یا اینکه به یکی بابت عکس های اینستاگرامی همسرش تذکر می دهد و محرومش می کند اما هزاران بازیکن دیگر که بدتر از اینها عکس در شبکه اجتماعی دارند را اصلاً مخاطب قرار نمی دهد .

? آخرین نمونه این بی عدالتی ها و به زعم منتقدان صفر و یک بودن ها در احضار نکردن فرشاد احمدزاده پس از توهین های سریالی اش به هواداران استقلال و همچنین احضار آقامعلم لیگ برترمان یعنی مجید جلالی بخاطر انتقاد از سازمان لیگ برای زمان قرعه کشی هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر بود که بدلیل مصاحبه و آنچه «بی احترامی به سازمان لیگ و ‏تشویش اذهان عمومی» عنوان شده به این کمیته احضار شده است .

◀️? با این اوصاف باید نشست و دید که سریال احضارهای گزینشی کمیته اخلاق کی و کجا به پایان خواهد رسید هرچند بنظر می رسد این قصه سر دراز دارد !!

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

⭕️در صورت تمایل میتوانید با کلیک روی کانال زیر و عضویت در کانال ، مطالب من را دنبال کنید .
@MasoodAtri

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.