✅ آیا تو چنان که می نمایی هستی ؟

0
205

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

✳️ خیلی وقتها از آدمهای اطرافمان گلایه داریم ! از آنهایی که به هر دلیل آن رفتاری را که ما انتظار داریم از خودشان بروز نمی دهند و با این مسئله، باب گلایه ها را باز می کنند . بعضی وقتها شاید حق داریم چون حس می کنیم وقتی عملی انجام می دهیم طرف مقابل هم باید نیوتن وار قانون سوم را بلد باشد و پاسخی درخور عمل ما به ما بدهد غافل از اینکه نود و نه درصد ناراحتی ها و سوء تفاهم ها بخاطر بلد نبودن همین قانون سوم نیوتن است که البته ربطی هم به بلد بودن فیزیک و این چیزها ندارد و باید در ذات آدمها باشد وگرنه بسیارند کسانی که فیزیک و نیوتن را یکجا با هم بلعیده اند اما هنوز در اثبات همین قضیه سوم مشکل دارند .

✳️داستان البته فراتر از این حرفهاست و گلایه کردن هم دردی را دوا نمی کند چرا که حالا بسیاری از آدمهای جامعه ما درگیر این مشکلات روزمره هستند و روزی نیست که نبینی پروفایل و استوری یکی از آدمهای این شهر در شبکه های مجازی خبر از قصه پرغصه و پرگلایه این روزها ندهد .

⛔️ از بچگی تصورم این بود که رفاقت عین بازی پینگ پُنگ است . یعنی یکی تو بزنی و یکی پس بگیری ، گاهی دو تا تو بزنی و یکی پس بگیری و یا برعکس اما اینکه تو ده تا بزنی و هیچی پس نگیری همان توهمی است که شاید اینروزها گریبان ما را گرفته است و چشم که باز می کنیم می بینیم اصلاً از اول کسی آن طرف میز نبوده که حتی بخواهد جلوی ضربه های ما جا خالی بدهد .

? یاد پروفایل یکی از دوستانم در شبکه های مجازی می افتم که نوشته « عرض کنم که ، نه عکاسم ، نه نقاش و نه مدل ، نه زبان انگلیسی بلدم ، نه نوازنده ام ، نه هنرمند ، نه شاعر و نه ورزشکار ، اما آیا تو چنان که می نمایی هستی ؟؟! »

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅ کنجکاوی، شایعه کاوی (بیمارستان تریتا )
مطلب بعدیروزنامه استقلال جوان شنبه 17 تیرماه1396
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.