✅ بازار نقل و انتقالات یا بازار شایعات !

0
86

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

⚽️ لیگ که تمام می شود بازار نقل و انتقالات برای فصل بعد شروع می شود . مذاکرات تیم ها با بازیکنان ، مذاکرات بازیکنان با تیم ها و بالاخره مذاکرات تیم ها با ایجنت ها یا مدیر برنامه های بازیکنان که از هر زمان دیگری داغ تر است و هرلحظه امکان دارد یک بازیکن بخاطر یک پیشنهاد راهی تیم دیگری شود .

⚽️ در این میان بازار شایعات بیشتر از بازار نقل و انتقالات فعال است و هر روز شاهد این هستیم که اسامی زیادی برای حضور در یک تیم مطرح می شوند و فردا بکل این اسامی تغییر می کنند . خیلی وقتها هم بازارگرمی در این مساله دخیل است و از آن بعنوان یک ترفند قدیمی استفاده می شود، یعنی بازیکنی که به هر دلیلی روی دست مانده و خواهانی ندارد را با این روشهای مرسوم روی زبان ها می اندازند تا بلکه برای او مشتری پیدا کنند و خیلی وقتها موفق هم می شوند و تیم ها برای اینکه در بازار نقل و انتقالات قافیه را نبازند مدام ارقام بالاتری برای این بازیکنان پیشنهاد می کنند غافل از اینکه اگر با هم هماهنگ بودند با ارقامی به مراتب پایین تر از این ها می توانستند بازیکن مورد نظر را جذب کنند .

⚽️تجربه هم نشان داده که تا روز آخر نقل و انتقالات هیچ چیز رسمی نیست و نباید به آمدن و نیامدن بازیکنی دل خوش کرد چون امروز دیگر تعصب حرف اول را نمی زند و پول جایگزین آن شده است . بازیکنان هم که می دانند اول و آخر حلال مشکلاتشان پول است دنبال اسم و رسم نیستند و جایی می روند که پول بیشتری بگیرند حالا میخواهد تیم مورد علاقه دوران کودکی شان باشد یا نه .

⚽️⚽️ بنابراین همیشه این بازار بلبشو پر است از شایعات مختلف و تنها چیزی که داخلش نیست نقل و انتقالات است . توصیه ما هم به هواداران این است که خودشان را برای شنیدن اخبار این حوزه هلاک و خسته نکنند چرا که آنوقت باید گوشهایشان را برای شنیدن شایعه آماده کنند و واقعیت ها را به فراموشی بسپارند .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

 

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.