✅ تویی که نمی شناختمت !!

0
56

◀️ بعضی آدمها رفتنی نیستند ! یعنی طوری به دنیا می آیند و طوری زندگی می کنند که وقتی از این دنیا بار سفر می بندند هنوز هم بودنشان را احساس می کنی ! حتی وقتی آنها را ندیده ای ! و با آنها خاطره ای نساخته ای ! برای همین می گویم این آدمها رفتنی نیستند! اصلاً جنسشان جنس رفتن نیست و اگرچه ظاهراً از این دنیای مادی به جهان دیگر کوچ کرده اند اما اثرشان همیشه باقی ، جاری و ساری است .

◀️ او را ندیده ام و حتی با او همکلام هم نشده ام اما انگار سالهاست با او دوست هستم و او را می شناسم . آنطور که می گویند چهارسال پیش در چنین روزی و چنین ساعتهایی از میان ما رفته اما هنوز یادش هست ، آنقدر که دوستان خوب من در #ژیوار همیشه از خوبی هایش می گویند و از خاطراتی که با هم ساخته اند .

◀️ماه قبل که با رفیق شفیقش سیاوش به کردستان می رفتیم جاده و محلی را که تصادف کرده بود را دیدم و چقدر تلخ بود داستان رفتن این پسر دوست داشتنی کرد ، “بیساران لهونی نژاد ” که همراه با سیاوش رامش ژیوار(زندگی ) را آغاز کردند اما دست تقدیر او را از ما جدا ساخت . مطمئنم اگر بود حالا خیلی با هم رفیق بودیم چون بنای خیلی از دوستی ها و رفاقتهای امروزم را مدیون ژیوار هستم و او بدون شک در این قصه سهمی عجیب دارد .

◀️می خواهم چندبار اسمش را صدا بزنم تا بیاید و نوشته من را بخواند و بداند که اینجا هنوز چراغی بیادش روشن است و آن چیزی نیست جز چراغ دوستی ! دوستی هایی که او بدون شک سهم بزرگی در آنها دارد .

?? برای روح بزرگش آرزوی شادی و خوشحالی دارم ، درست مثل همین عکس و همین لبخند !

? روحش شاد و یادش گرامی …

?#مسعودعطری

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.