✅ خانه از پای بند ویران است !!

0
83

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

⚡️ دوشنبه شب فوتبال روی خشن و بی رحمش را نشان همه ما داد .فرقی ندارد استقلالی باشی یا پرسپولیسی ! چون دیشب استقلال نباخت و ایران باخت . این را من نمی گویم بلکه تصاویری که از رختکن العین بیرون آمده است می گوید ، با آن حرکات و با آن حرفهایی که هر هوادار و هر ایرانی را ناراحت می کرد .

✳️ تمام شد ،استقلال باخت یا بهتر بگوییم ایران باخت اما ما هنوز هم بی خیال کری خوانی های بی محتوا و سخیفمان نشده ایم . آنطرف هواداران استقلال مشغول خودزنی هستند و از پایین تا به بالای باشگاه و مدیرعامل و کادر فنی را با انواع و اقسام انتقادات و الفاظ نادرست مورد تخریب و توهین قرار داده اند و اینطرف هواداران پرسپولیس که انگار فرصت ضربه زدن به رقیب دیرینه برایشان از همیشه مهیاتر شده است و خلاصه هرکسی دستش می رسد در این راستا کوتاهی نمی کند و الحق و الانصاف که بدمردمانی هستیم .

✳️ گاهی وقتها به این فکر می کنم که شاید حق مان باشد هرچه بر سرمان می آید ودلیلش هم همین رفتارهایی است که بعد از این قبیل مسابقات از هواداران می بینم . با یک پیروزی آدمها را به عرش می بریم و با یک باخت هرچند فجیع آنها را به فرش و هیچ وقت هم به این فکر نمی کنیم که شاید با این کارها دشمن شاد شویم . همین حالا هم خیلی ها منتظر نشسته اند تا پرسپولیس به لخویا ببازد تا بلکه جبران مافات کنند و پاسخ آنهایی را که دیشب برایشان جوک و لطیفه ساخته اند بدهند ، فارغ از اینکه آنطرف آبها دارند به ریش ما می خندند و برایمان سر تکان می دهند !

? کاش قدری فکر می کردیم و می فهمیدیم که وقتی نام ایران در میان است باید طور دیگری رفتار کنیم. دیگر نمی دانم چه بگویم و حرف نزدن در این مواقع بهترین راه است چراکه بقول شیخ اجل سعدی بزرگ « خانه از پای بند ویران است »

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

⭕️در صورت تمایل میتوانید با کلیک روی کانال زیر و عضویت در کانال ، مطالب من را دنبال کنید .
www.t.me/masoodatri

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.