✅ خوزستان ، خوزستان، خوزستان !

0
34

✍️ #مسعودعطری

💠 دوم جولای در تقویم کشورهای جهان به عنوان روزجهانی ورزشی نویسان نامگذاری شده است. این روز به مناسبت تاسیس انجمن جهانی ورزشی نویسان و برای تقدیر از زحمات خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی، در بازی های المپیک ۱۹۲۴ پاریس به این نام مزین شده است.

💠 بماند که خیلی ها همین سالی یکبار را هم به این قشر زحمتکش تبریک نمی گویند و اصلاً چنین مناسبتی را در تقویم ذهنشان به خاطر نمی سپارند که مبادا متحمل رنج و سختی بسیار شوند. من هم قصد یادآوری این تاریخ و راه انداختن کمپین برای تبریک به خودم و دیگر دوستانم را ندارم چرا که وضعیت فعلی کشور ما آنقدر گره و مشکل دارد که حالا حالاها نوبت به تبریک مناسبتی نمی رسد.

💠 باور کنید اهل سیاه نمایی نیستم اما هرچه تلاش می کنم در مقابلم نوری هم نمی بینم که اگر بود صدبار انعکاس می دادم اما بی آبی ، بی هوایی و بی مهری تنها چیزی است که می توانم بعنوان یک روزنامه نگار از وضعیت اسفبار هموطنانم در استان خوزستان انعکاس بدهم .

💠 هموطنانی که سالهاست در بدترین شرایط آب و هوایی و امکاناتی زندگی می کنند و سپربلای ما در مناقشات و جنگ ها و کشمکش های مرزی بخصوص در هشت سال دفاع مقدس در برابر عراق متجاوز بوده اند. عراقی که حالا به لطف دولتمردان ما آباد شده است و استانهایش به مراتب وضعیتی بهتر از استانهای مرزی ما مثل خوزستان دارند و هیچکس هم پاسخ نمی دهد که چرا چراغی که به منزل رواست در مسجد آویزان می شود و خودمان باید در تاریکی و ظلمت سپری کنیم و مصداق جمله معروف “اول همسایه سپس خانه” صورتمان را با سیلی سرخ نگاه داریم .

💠 قصد ندارم مسئولان را به باد انتقاد بگیرم که قبل از من خیلی ها بهتر و منطقی تر و با ادبیات صحیح تر چنین کرده اند. دنبال تکرار مکررات هم نیستم و نمی خواهم ادای آدمهای روشنفکر و دلسوز را دربیاورم اما حقیقت این است که ما باید خودمان برای خودمان کاری بکنیم چون از مسئولان و متولیان امر کاری ساخته نیست که اگر بود در طول این چهل سال اتفاق می افتاد و اوضاع و احوال استان بزرگی چون خوزستان به این وضعیت در نمی آمد.

💠 یادداشت امروزم را هم بجای تبریک و شادباش به ورزشی نویسان، اساتید و همکاران خستگی ناپذیرم در این حوزه به خوزستان و پیگیری وضعیت معیشتی مردم این استان اختصاص دادم که از همین جا بگویم هیچ مناسبتی در این مملکت بالاتر و با ارزش تر از شادی، خوشحالی، رفاه، آسایش و آرامش این مردم بخصوص مردم رنجدیده خوزستان نیست .

✍️ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

https://t.me/joinchat/AAAAAD_hQopsVZtca2LSXQ

اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅ مراقب باشیم ؛ کی روش ایویچ نشود ؟!
مطلب بعدی✅ چرا دغل بازی رسم اینروزهای ماست !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.