✅ مثل آرش باشیم !

0
9

✍️ #مسعودعطری

💠 بعضی از آدمها سرشار از اخلاق و انرژی مثبت هستند و بودن در کنارشون واقعاً لذت بخشه. درست مثل آرش عزیز که خیلی اتفاقی در رستوران #نیلِ پاسداران باهاشون آشنا شدم و از این آشنایی بسیار خوشحالم !!

🌀همه چیز از یک ماجرای ساده شروع شد و اونهم اینکه داخل سالنی که ما میز رزرو کرده بودیم، یک میهمانی از قبل تدارک دیده شده بود. بنابراین دور و بر ما پر از میزهایی بود که همگی میهمان آقا آرش بودند بودند و ما این قضیه رو نمی دونستیم. ایشون هم به رسم ادب مدام در سالن چرخ می زد و بالای سر میزها و میهمانهایی که دعوت کرده بود حاضر می شد و ازشون پذیرایی می کرد که کم و کسری نداشته باشند.

💠 تو این فاصله کوتاه، تصویری که من از آرش داشتم این بود که مثلاً مدیر رستورانه یا مدیر این سالن که داره به مشتری ها رسیدگی می کنه و بالای سرشون حاضر میشه و از کم و کسری می پرسه و اگر کسی چیزی میخواد میگه براشون میارن. برای همین وقتی پیش غذا و برنجِ کباب من دیر اومد ایشون رو صدا کردم و گله وار گفتم دوست عزیز کباب من یخ کرد اما هنوز نه سوپ من رسیده و نه برنج من. آرش هم بدون اینکه بگه من در این رستوران کاره ای نیستم از من معذرت خواهی کرد و گفت چشم و رفت . بعد دیدم برنج من رو آوردند و ازم معذرت خواهی هم کردند.

♻️چند دقیقه بعد صداش کردم تا بابت پیگیری و خوش اخلاقی ازش تشکر کنم که کنار گوشم با خنده گفت عزیزم من مسئول سالن نیستم که از من تشکر می کنی ! من فقط هفت هشت تا میز مهمون دارم که بالای سرشون می چرخم تا کم و کسری نداشته باشن . جا خوردم ! فکر هرچیزی رو می کردم جز همچین چیزی! معذرت خواهی کردم و گفتم خوب لامصب چرا نگفتی ؟ اینطوری که آخه ما رو شرمنده خودت کردی !

💠 خلاصه سرتون رو درد نیارم، اونشب حسابی به این موضوع خندیدیم و تا آخرین لحظاتی که اونجا بودیم بخاطر این ماجرا باهم کلی شوخی کردیم .آخرسر آرش حتی محبت کرد و مثل مهمون های خودش برای ما هم چایی سفارش داد و نهایتاً با تمام شدن جشن اون شب با هم خداحافظی کردیم.

💠 من اما آخر شب و موقع تمام شدن برنامه، به پاس انرژی مثبت و اخلاق خوبش یک عکس یادگاری باهاش گرفتم که هر وقت این عکس رو ببینم یاد بزرگی و خوش اخلاقی آدمی بیفتم که با یک عکس العمل خوب و یک منش درست و انسانی باعث شد یک خاطره ماندگار در ذهن من رقم بخوره .

💠 حالا یکسال از این اتفاق خوب می گذره و من طبیعتاً دیگه آرش رو ندیدم اما امیدوارم هرجا که هست موفق و سلامت باشه و خداوند نسل این آدمهای خوب ،خوش اخلاق و دوست داشتنی رو در جامعه ما تکثیر کنه .

✍️ #افاضات_مسعودی (روزنوشت های مسعودعطری )👇👇👇

https://t.me/joinchat/AAAAAD_hQopsVZtca2LSXQ

اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅ آقای توفیقی، بلاک نکن ؛ انتقادپذیر باش !!
مطلب بعدیپشت کنکور نمون سال بعد بهتر نمیشی!
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.