✅ مثل آرش باشیم !

0
26

✍️ #مسعودعطری

💠 بعضی از آدمها سرشار از اخلاق و انرژی مثبت هستند و بودن در کنارشون واقعاً لذت بخشه. درست مثل آرش عزیز که خیلی اتفاقی در رستوران #نیلِ پاسداران باهاشون آشنا شدم و از این آشنایی بسیار خوشحالم !!

🌀همه چیز از یک ماجرای ساده شروع شد و اونهم اینکه داخل سالنی که ما میز رزرو کرده بودیم، یک میهمانی از قبل تدارک دیده شده بود. بنابراین دور و بر ما پر از میزهایی بود که همگی میهمان آقا آرش بودند بودند و ما این قضیه رو نمی دونستیم. ایشون هم به رسم ادب مدام در سالن چرخ می زد و بالای سر میزها و میهمانهایی که دعوت کرده بود حاضر می شد و ازشون پذیرایی می کرد که کم و کسری نداشته باشند.

💠 تو این فاصله کوتاه، تصویری که من از آرش داشتم این بود که مثلاً مدیر رستورانه یا مدیر این سالن که داره به مشتری ها رسیدگی می کنه و بالای سرشون حاضر میشه و از کم و کسری می پرسه و اگر کسی چیزی میخواد میگه براشون میارن. برای همین وقتی پیش غذا و برنجِ کباب من دیر اومد ایشون رو صدا کردم و گله وار گفتم دوست عزیز کباب من یخ کرد اما هنوز نه سوپ من رسیده و نه برنج من. آرش هم بدون اینکه بگه من در این رستوران کاره ای نیستم از من معذرت خواهی کرد و گفت چشم و رفت . بعد دیدم برنج من رو آوردند و ازم معذرت خواهی هم کردند.

♻️چند دقیقه بعد صداش کردم تا بابت پیگیری و خوش اخلاقی ازش تشکر کنم که کنار گوشم با خنده گفت عزیزم من مسئول سالن نیستم که از من تشکر می کنی ! من فقط هفت هشت تا میز مهمون دارم که بالای سرشون می چرخم تا کم و کسری نداشته باشن . جا خوردم ! فکر هرچیزی رو می کردم جز همچین چیزی! معذرت خواهی کردم و گفتم خوب لامصب چرا نگفتی ؟ اینطوری که آخه ما رو شرمنده خودت کردی !

💠 خلاصه سرتون رو درد نیارم، اونشب حسابی به این موضوع خندیدیم و تا آخرین لحظاتی که اونجا بودیم بخاطر این ماجرا باهم کلی شوخی کردیم .آخرسر آرش حتی محبت کرد و مثل مهمون های خودش برای ما هم چایی سفارش داد و نهایتاً با تمام شدن جشن اون شب با هم خداحافظی کردیم.

💠 من اما آخر شب و موقع تمام شدن برنامه، به پاس انرژی مثبت و اخلاق خوبش یک عکس یادگاری باهاش گرفتم که هر وقت این عکس رو ببینم یاد بزرگی و خوش اخلاقی آدمی بیفتم که با یک عکس العمل خوب و یک منش درست و انسانی باعث شد یک خاطره ماندگار در ذهن من رقم بخوره .

💠 حالا یکسال از این اتفاق خوب می گذره و من طبیعتاً دیگه آرش رو ندیدم اما امیدوارم هرجا که هست موفق و سلامت باشه و خداوند نسل این آدمهای خوب ،خوش اخلاق و دوست داشتنی رو در جامعه ما تکثیر کنه .

✍️ #افاضات_مسعودی (روزنوشت های مسعودعطری )👇👇👇

https://t.me/joinchat/AAAAAD_hQopsVZtca2LSXQ

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.