⭕️ فقط یک گام تا صعود سرخابی های پایتخت !!!

0
85

✅✳️ امشب و فردا تیم های سرخابی پایتخت بازی برگشتِ مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را در مقابل تیم های العین امارات و لخویای قطر برگزار خواهند کرد . دیدارهای حساسی که جواز صعود تیم های ما به مرحله بعدی این مسابقات هستند .

1⃣ استقلال دوشنبه شب به مصاف العین امارات می رود و بنظر می رسد کار راحت تری در مقایسه با پرسپولیس خواهد داشت چرا که برد در مقابل این تیم اماراتی در بازی رفت در استادیوم آزادی کار را برای شاگردان منصوریان راحت تر کرده و آنها برای شکست دادن حریف قدرتمند خود فقط نیاز به زدن گل در این مسابقه دارند تا با توجه به قانون گل زده در خانه حریف و همچنین پیروزی در دیدار رفت به دور بعدی مسابقات صعود کنند . البته اماراتی ها نیز غافل ننشسته اند و با به راه انداختن جنگ روانی از یک هفته قبل از مسابقه به دنبال جوسازی و پیروزی با این شکل و فرم در مقابل استقلال هستند .

2⃣ پرسپولیس اما کار سخت تری در مقابل لخویا دارد و نتیجه تساوی در دیدار رفت موجب حساسیت دیدار قرمزپوشان پایتخت در مقابل لخویا شده است . شاید اگر طارمی هم مانند کاوه رضایی پنالتی بدست آمده در بازی رفت را به گل تبدیل می کرد حالا پرسپولیس هم مانند استقلال با خیال راحت تری به مصاف قطری ها می رفت اما فوتبال است و توپ گرد که هزاران چرخ می خورد و هیچ تیمی نمی تواند بگوید که از پیش برنده یا بازنده است و این تلاش تیم ها در مستطیل سبز است که معلوم می کند کدام تیم پیروز میدان خواهد بود !

? برای نمایندگان خوب کشورمان در این دیدارهای حساس آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم علاوه بر سرخابی های پایتخت ، استقلال خوزستان هم بعنوان نماینده خوب کشورمان در این رقابتها بازی خوبی را در مقابل الهلال به نمایش بگذارد

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅ العین کم آورد و به جاده خاکی زد !
مطلب بعدی✅ خانه از پای بند ویران است !!
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.