✅ رای با ذرت بو داده چه حالی دارد ……

0
241

?  این عکس دیشب از حوالی میدان سپاه کرج توسط یکی از دوستانم بدستم رسید و من هم فی البداهه تک بیتی در وصفش سرودم اما بعداً دیدم حیف است که چند خطی هم برایش ننویسم .

? راستش را بخواهید همیشه می دیدم و می شنیدم که برخی از کاندیداها برای اینکه نظر مردم را جلب کنند پول نقد و یا شام و ناهار می دهند اما این برای اولین بار بود که چنین خلاقیت و ظرافتی را از یک کاندیدای شورای شهری می دیدم و برایم جالب بود که یکی با این سبک و روش تبلیغات کند و بجای روشهای سنتی جمع آوری رای با پخش ذرت بوداده رکورد خلاقیت در گینس را یک دهمِ اپسیلون جابجا کند !!!!

?جالب اینجاست که دیشب هرچه عکس از کارناوال های انتخاباتی در کرج بدستم می رسید حول و حوش میدان سپاه تا کسری بود و همه هم یکی یک عدد از این ذرت های بوداده در دستشان . تازه متوجه شدم که دکتر حسابی همه را نمک گیر کرده و آدم زنده که هیچ ، هرجنبده و خزنده ای از آن منطقه می گذشته بدون دریافت یک بسته ذرت بوداده آن محل را ترک نکرده است !!

?  البته از آنجایی که دکتر ، رئیس انجمن دیابت در کرج هم هستند خیلی سنجیده تنقلاتی برای ارائه انتخاب کرده اند که نمکی باشد و قند و شکر نداشته باشد تا مبادا کسی درگیر دیابت از هر نوعی شود و این بواقع یعنی هوشمندی !!

? یعنی من خودم اسیر و ابیر این حرکت خلاقانه دکتر شدم و همین باعث شد چشمه خشکیده شعرم بجوش بیاید و بیت شعری در وصف این حرکت بدون توپ دکتر بسرایم با این مضمون که :

رای با ذرت بوداده چه حالی دارد …. بخور و رای بده ، چیپس و پفک هم با من !

? پی نوشت : متاسفانه دکتر داریوش جلیلی را نمیشناسم و برای اولین بار اسمشان را شنیده ام اما اگر ساکن کرج هستید بخاطر خلاقیت و حسن نیت ،  یک رای برای ایشان در صندوق بیندازید .

? عکس ارسالی از : پویا آقابیگی

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.