✅ رای با ذرت بو داده چه حالی دارد ……

0
145

🔵  این عکس دیشب از حوالی میدان سپاه کرج توسط یکی از دوستانم بدستم رسید و من هم فی البداهه تک بیتی در وصفش سرودم اما بعداً دیدم حیف است که چند خطی هم برایش ننویسم .

🔵 راستش را بخواهید همیشه می دیدم و می شنیدم که برخی از کاندیداها برای اینکه نظر مردم را جلب کنند پول نقد و یا شام و ناهار می دهند اما این برای اولین بار بود که چنین خلاقیت و ظرافتی را از یک کاندیدای شورای شهری می دیدم و برایم جالب بود که یکی با این سبک و روش تبلیغات کند و بجای روشهای سنتی جمع آوری رای با پخش ذرت بوداده رکورد خلاقیت در گینس را یک دهمِ اپسیلون جابجا کند !!!!

🔵جالب اینجاست که دیشب هرچه عکس از کارناوال های انتخاباتی در کرج بدستم می رسید حول و حوش میدان سپاه تا کسری بود و همه هم یکی یک عدد از این ذرت های بوداده در دستشان . تازه متوجه شدم که دکتر حسابی همه را نمک گیر کرده و آدم زنده که هیچ ، هرجنبده و خزنده ای از آن منطقه می گذشته بدون دریافت یک بسته ذرت بوداده آن محل را ترک نکرده است !!

🔵  البته از آنجایی که دکتر ، رئیس انجمن دیابت در کرج هم هستند خیلی سنجیده تنقلاتی برای ارائه انتخاب کرده اند که نمکی باشد و قند و شکر نداشته باشد تا مبادا کسی درگیر دیابت از هر نوعی شود و این بواقع یعنی هوشمندی !!

🔵 یعنی من خودم اسیر و ابیر این حرکت خلاقانه دکتر شدم و همین باعث شد چشمه خشکیده شعرم بجوش بیاید و بیت شعری در وصف این حرکت بدون توپ دکتر بسرایم با این مضمون که :

رای با ذرت بوداده چه حالی دارد …. بخور و رای بده ، چیپس و پفک هم با من !

🔵 پی نوشت : متاسفانه دکتر داریوش جلیلی را نمیشناسم و برای اولین بار اسمشان را شنیده ام اما اگر ساکن کرج هستید بخاطر خلاقیت و حسن نیت ،  یک رای برای ایشان در صندوق بیندازید .

📸 عکس ارسالی از : پویا آقابیگی

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

اشتراک گذاری
مطلب قبلی🔵 بامزه ترین توئیت های امروز:
مطلب بعدی✅ درخواست کمک از جیب های خالی !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید