✅ نمایشگاه را آب برد ، شهردار کجایی ؟!

0
196

?این آب گرفتگی عجب مقوله شگفت انگیزی است ! از آن جهت که سالهای سال است درگیر آن هستیم و هنوز هم راه حلی برایش پیدا نکرده ایم ! آخرین مورد آن نیز دیروز در نمایشگاه کتاب تهران اتفاق افتاد و علیرغم تمامی تمهیداتی که ظاهراً گفته می شود برای عدم وقوع آن اندیشیده شده بود باز هم شاهد این بودیم که نمایشگاه تحت الشعاع بارش باران و همچنین آب گرفتگی قرار گرفت و بسیاری از غرفه ها از جمله غرفه ایتالیا(میهمان ویژه) ، چین ، عمان و نمایشگاه فرانکفورت بدلیل آب گرفتگی کاملاً تخلیه شدند.

?سایت های اینترنتی را که دقیق رصد می کنی اخبار عجیب تری هم بدست می آید و آنهم این است که از ده سال پیش تابحال موضوع آب گرفتگی در نمایشگاه بحث روز بوده و دلیل تغییرمکان آن به مصلی و یا شهر آفتاب فعلی نیز همین بوده است . روز گذشته نیز پس از وقوع آب گرفتگی ، سخنگوی نمایشگاه از این سخن گفت که مسئولیت تجهیز زیرساخت های نمایشگاه برعهده شهرداری است و سال های گذشته نیز شاهد این بوده ایم که آب گرفتگی بطور مثال بلایی را که امسال سر غرفه ایتالیا آورد سر غرفه روسیه آورد و حالا همان اتفاقات علیرغم تعهدات گذشته شهرداری دوباره تکرار می شود .

?اینکه کی و چه زمانی قرار است مسئله آب گرفتگی در سطح شهر و نمایشگاه مهمی چون کتاب برطرف شود در هاله ای از ابهام است اما تا آن روز دعا می کنیم که شهردار محترم که کاندیدای ریاست جمهوری هم هست برای این مشکلات دم دستی چاره ای بیندیشد تا لااقل قانع شویم حل این آب گرفتگی مشمول خواب گرفتگی نشده است !

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅ و باز هم عقب نشینی فدراسیون !!
مطلب بعدیدرباره من و اِفاضات مسعودی !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.