✅ نمایشگاه را آب برد ، شهردار کجایی ؟!

0
233

?این آب گرفتگی عجب مقوله شگفت انگیزی است ! از آن جهت که سالهای سال است درگیر آن هستیم و هنوز هم راه حلی برایش پیدا نکرده ایم ! آخرین مورد آن نیز دیروز در نمایشگاه کتاب تهران اتفاق افتاد و علیرغم تمامی تمهیداتی که ظاهراً گفته می شود برای عدم وقوع آن اندیشیده شده بود باز هم شاهد این بودیم که نمایشگاه تحت الشعاع بارش باران و همچنین آب گرفتگی قرار گرفت و بسیاری از غرفه ها از جمله غرفه ایتالیا(میهمان ویژه) ، چین ، عمان و نمایشگاه فرانکفورت بدلیل آب گرفتگی کاملاً تخلیه شدند.

?سایت های اینترنتی را که دقیق رصد می کنی اخبار عجیب تری هم بدست می آید و آنهم این است که از ده سال پیش تابحال موضوع آب گرفتگی در نمایشگاه بحث روز بوده و دلیل تغییرمکان آن به مصلی و یا شهر آفتاب فعلی نیز همین بوده است . روز گذشته نیز پس از وقوع آب گرفتگی ، سخنگوی نمایشگاه از این سخن گفت که مسئولیت تجهیز زیرساخت های نمایشگاه برعهده شهرداری است و سال های گذشته نیز شاهد این بوده ایم که آب گرفتگی بطور مثال بلایی را که امسال سر غرفه ایتالیا آورد سر غرفه روسیه آورد و حالا همان اتفاقات علیرغم تعهدات گذشته شهرداری دوباره تکرار می شود .

?اینکه کی و چه زمانی قرار است مسئله آب گرفتگی در سطح شهر و نمایشگاه مهمی چون کتاب برطرف شود در هاله ای از ابهام است اما تا آن روز دعا می کنیم که شهردار محترم که کاندیدای ریاست جمهوری هم هست برای این مشکلات دم دستی چاره ای بیندیشد تا لااقل قانع شویم حل این آب گرفتگی مشمول خواب گرفتگی نشده است !

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز
مطالب قبلی✅ و باز هم عقب نشینی فدراسیون !!
مطالب بعدیاخبار کوتاه فوتبالی!
مسعود عطری
مسعود عطری ، 35ساله ،کارشناس ارشد مدیریت و بهره وری، نویسنده و روزنامه نگار، راهنمای رسمی وزارت میراٍث فرهنگی در دوشاخه اکوتوریسم، ایرانگردی و جهانگردی (فرهنگی)، مدیر پرتال خبری و فعال حوزه کامپیوتر و اینترنت . علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن و سفر کردن، مطالعه اخبار، گوش کردن موسیقی، مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند. این سایت یکی از چندین سایت خبری است که با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.