⭕️روز گذشته در خبرها داشتیم که رضا پرستش دانشجوی 25 ساله ساکن همدان که شباهت زیادی به لیونل مسی دارد از سوی نیروی انتظامی دستگیر شده است . رضا پرستش که مساله شباهتش به مسی و حتی دستگیری روز گذشته اش در رسانه های خارجی و سایت فیفا بازتاب داشته حالا یک شبه به چهره ای مشهور و معروف تبدیل شده است آنقدر که حضورش در خیابان های شهر و تقاضای گرفتن عکس و امضا توسط مردم سبب ازدحام و شلوغی و ترافیک می شود و پلیس هم در یک اقدام ضربتی او را دستگیر می کند .

⭕️ البته خود رضا گویا از این شباهت خوشحال است و حتی در یکی از مصاحبه هایش با شبکه های خارجی عنوان کرده تلاش می کند تا با اصلاح مو و ریش خود به سبک مسی و تقلید حرکات او بیشتر نظر دیگران را جلب کند چرا که احساس می کند مردم با دیدن او و شباهتی که با مسی دارد خوشحال می شوند و این شادی به او انرژی مضاعفی می بخشد .

❎ آنطور که می گویند اولین کسی که شباهت رضا و مسی را کشف کرده پدرش بوده و از او خواسته تا با اصلاح ریش و موهایش به سبک مسی و پوشیدن پیراهن بارسلونا نقش مسی ایرانی را بازی کند و این چنین تبدیل به بدلی شود که با وجود حضور در پاسگاه پلیس، از محبوبیت خود خوشحال است و می گوید در حال حاضر سرگرم یاد گیری برخی از ترفندهایی از فوتبال هستم تا بیشتر شبیه مسی شوم .

? البته بقول احسان محمدی(روزنامه نگار) این درجه از شباهت جالب است اما چه فضیلتی در آن نهفته است؟!

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅ و باز هم عقب نشینی فدراسیون !!
مطلب بعدیدرباره من و اِفاضات مسعودی !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.