⭕️روز گذشته در خبرها داشتیم که رضا پرستش دانشجوی 25 ساله ساکن همدان که شباهت زیادی به لیونل مسی دارد از سوی نیروی انتظامی دستگیر شده است . رضا پرستش که مساله شباهتش به مسی و حتی دستگیری روز گذشته اش در رسانه های خارجی و سایت فیفا بازتاب داشته حالا یک شبه به چهره ای مشهور و معروف تبدیل شده است آنقدر که حضورش در خیابان های شهر و تقاضای گرفتن عکس و امضا توسط مردم سبب ازدحام و شلوغی و ترافیک می شود و پلیس هم در یک اقدام ضربتی او را دستگیر می کند .

⭕️ البته خود رضا گویا از این شباهت خوشحال است و حتی در یکی از مصاحبه هایش با شبکه های خارجی عنوان کرده تلاش می کند تا با اصلاح مو و ریش خود به سبک مسی و تقلید حرکات او بیشتر نظر دیگران را جلب کند چرا که احساس می کند مردم با دیدن او و شباهتی که با مسی دارد خوشحال می شوند و این شادی به او انرژی مضاعفی می بخشد .

❎ آنطور که می گویند اولین کسی که شباهت رضا و مسی را کشف کرده پدرش بوده و از او خواسته تا با اصلاح ریش و موهایش به سبک مسی و پوشیدن پیراهن بارسلونا نقش مسی ایرانی را بازی کند و این چنین تبدیل به بدلی شود که با وجود حضور در پاسگاه پلیس، از محبوبیت خود خوشحال است و می گوید در حال حاضر سرگرم یاد گیری برخی از ترفندهایی از فوتبال هستم تا بیشتر شبیه مسی شوم .

? البته بقول احسان محمدی(روزنامه نگار) این درجه از شباهت جالب است اما چه فضیلتی در آن نهفته است؟!

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.