✅ پول برق را باید بدهیم !! پول آب را جدا و دیگر هیچ !

0
191

⭕️خسته و کوفته از کار روزانه به منزل برگشته ام تا در کنار خانواده ساعات باقی مانده روز را شب کنم و دوباره از فردا روز از نو و روزی از نو . هوا غبار آلود است و ابرهای سیاه کم کم پیداشان می شود و چند دقیقه بعد آنچنان رعد و برقی  ⚡️ می زند که سه فاز کنتور خانه ما که هیچ سه فاز خودمان هم می پرد . برق کل منطقه قطع شده است و در پی آن آب هم قطع می شود .

☎️ طبق معمولِ هر بار شماره اداره برق را تند و تند می گیرم و پشت خط یکی با همان صدای همیشگی می گوید خودتی ؟ دیگر فامیلی ما را هم حفظ شده است و وقتی زنگ می زنیم احوالمان را هم می پرسد . بعد از احوالپرسی مشکل را می پرسد و من طبق معمول می گویم همان همیشگی !!! قول می دهد که پیگیری کند . یکساعتی می کشد که با صدای صلوات اهالی خانه متوجه می شوم برق آمده است.

❎ گاهی وقتها اصلا متوجه نمی شوم این برق عزیز چرا با یک رعد و برق و باران ساده می رود که بعد بخواهد با کلی مشقت و سختی بیاید اما باز هم به خودم دلداری می دهم که هر چه باشد آمدنش بهتر از رفتنش است . با این فکرها کنترل تلویزیون را برمیدارم که چیزی تماشا کنم اما روشن نمی شود . دستگاه دیجیتال هم روشن نمی شود و سوخته . نمی دانم این مشکلات را گردن رعد و برق بیندازم یا اداره برق و ادیسون اما چه فرقی می کند وقتی اول و آخر هیچکس پاسخگو نیست!!

? یاد سریال مرد هزار چهره می افتم و مسعود شصتچی که در قالب شعر می گفت : پول برق را باید بدهیم  !!! پول آب را جدا و دیگر هیچ !

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

منبعیوتیوب
اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅ و باز هم عقب نشینی فدراسیون !!
مطلب بعدیدرباره من و اِفاضات مسعودی !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.