? به جرات می توان گفت که علیرضا منصوریان اولین مربی ایرانی بود که از حوضچه یا بشکه آب یخ برای ریکاوری بازیکنان فوتبال استفاده کرد.روشی که برای جلوگیری از مصدومیت ورزشکاران و بخصوص مصدومیت های متوالی در لیگ های فرسایشی استفاده می شود و در دنیا نیز متداول است اما به محض اینکه منصوریان آن را در ایران و بخصوص در استقلال مورد استفاده قرار داد مورد هجمه های طنز و تمسخر و شوخی بسیاری از هواداران فوتبال قرارگرفت و حتی از نیش و کنایه برنامه های طنز خبری صدا و سیما هم در امان نماند .

? حالا خبر می رسد که روز گذشته در تمرین پرسپولیس از بشکه های آب یخ استفاده شده است و بازیکنان پرسپولیس به دستور برانکو از این روش برای ریکاوری استفاده کرده اند . روشی که در فوتبال ما پرچمدارش منصوریان است و خیلی ها بخاطر مسخره کردنش پیرامون این مساله باید از او عذرخواهی کنند و بپذیرند که او اگرچه تجربه کمتری از برانکو یا سایر مربیان باسابقه لیگ برتری دارد اما مربی دانش محور و شجاعی است که پذیرفته باید با دانش و متد روز جلو برود و در این مسیر از هجمه های احتمالی منتقدان و رقبا نترسد و این رمز موفقیتی است که حالا منصوریان را در عین جوانی به سرمربیگری استقلال و شاید بعدها به حضور در تیم های معتبر دنیا برساند . مساله ای که شاید از دید هواداران مثل بشکه های یخ ابتدا خنده دار باشد اما بعد از گذشت چندسال باورپذیر شود .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅ رای با ذرت بو داده چه حالی دارد ……
مطلب بعدی✅ پول برق را باید بدهیم !! پول آب را جدا و دیگر هیچ !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.