✅ ایران- برزیل ؛ رویایی که محقق نشد !

0
237

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان پس از حضوری موفق در رقابتهای جام جهانی 2017 باهاما موفق به کسب رتبه سوم این مسابقات شد. ملی پوشان ساحلی کشورمان که در دیدار نیمه نهایی با ضربات پنالتی بازی را به تاهیتی واگذار کردند این بار در رده بندی با برد 5 بر 3 در مقابل تیم خوب ایتالیا که در مرحله گروهی همین مسابقات 5 بر 4 ایران را شکست داده بود دست به یک شگفتی بزرگ زدند و تحسین همگان را برانگیختند .

1⃣ملی پوشان کشورمان در مرحله گروهی موفق به شکست تیم های مکزیک و نیجریه شدند و فقط در مقابل ایتالیا تن به شکست دادند و پس از صعود به مرحله بعدی مسابقات ، سوئیس را نیز با نتیجه 4 بر 3 از پیش رو برداشتند تا حریف تاهیتی در دیدار نیمه پایانی شوند اما از بخت بد، ضربات پنالتی چاره ساز نشد و ایران از حضور در فینال این مسابقات باز ماند . فینالی که یک طرفش برزیل بود و اگر محقق می شد یکی از خاطره انگیز ترین روزهای فوتبال ملی ما را رقم می زد .

2⃣ ایران- برزیل رویایی بود که به هر دلیل محقق نشد و نیمه تمام ماند اما کسب مقام سوم مسابقات جام جهانی توسط ملی پوشان ساحلی کشورمان افتخار بسیار بزرگی بود که اولین بار در تاریخ این رشته و برای ما بدست آمد و همگان از جمله فدراسیون جهانی فوتبال ، کنفدراسیون فوتبال آسیا و رسانه ها و مطبوعات دنیا را به تحسین واداشت .

3⃣سربازان شایسته تیم ملی ساحلی علاوه بر کسب مقام گروهی در این مسابقات به موفقیت های فردی هم دست یافتند و محمد احمدزاده کاپیتان شایسته تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در این دوره از رقابتها به عنوان بهترین و با ارزش ترین بازیکن مسابقات معرفی و توپ طلای این رقابتها به وی اهدا شد. پیمان حسینی دروازه بان خوب تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نیز به عنوان برترین دروازه بان جام معرفی و جایزه ویژه دستکش طلا از سوی مسئولان برگزاری این رقابتها به او تعلق گرفت .

? برای بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال ساحلی آرزوی موفقیت و پیروزی داریم .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅ و باز هم عقب نشینی فدراسیون !!
مطلب بعدیدرباره من و اِفاضات مسعودی !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.