فروریختن سن سالن اجرای کنسرت سالار عقیلی

0
281

? سن سالن اجرای کنسرت سالار عقیلی و گروه «راز و نیاز» در شهر آمل فرو ریخت اما به کسی آسیبی نرسید.

✅این خبری بود که تقریباً تمامی خبرگزاری های کشور آن را روی خروجی خود قرار دادند و به تفضیل از آن نوشته اند . آنطور که ایسنا گزارش داده ، این اتفاق در پایان این کنسرت که شامگاه ۱۷ اردیبهشت برگزار شد، هنگام ادای احترام نوازندگان به مخاطبان پیش آمد.طبق توضیح روابط عمومی این اجرا به ایسنا، دلیل فرو ریختن سن استحکام ناکافی استیج بوده است. این در حالی است که پیش از این از سوی گروه تذکراتی در این زمینه به مسئولان سالن داده شده بود.
⭕️همچنین حریر شریعت‌زاده، نوازنده پیانو، دف و همسر سالار عقیلی، در پی این اتفاق به بیمارستان رفت و چکاپ شد اما برای وی مشکلی پیش نیامد و از بیمارستان مرخص شد. این حادثه خسارت مالی برای گروه در پی نداشت.

✅ انگار نه انگار که همین چند روز پیش بود که کلی کارگر معدن را بخاطر بی احتیاطی و عدم رعایت ایمنی از دست دادیم ؟! در باب تمام نشدن این حادثه ها و درس عبرت نگرفتن از این حوادث چند روز پیش پس از حادثه معدن مطلبی نوشتم با این مضمون : ???

⭕️این حادثه هم تمام می شود درست مثل قبلی ها ، مثل حوادثی که بعد از آنها کلی صغری و کبری چیدیم که انشاله دیگر شاهد حادثه دیگری نباشیم اما زهی خیال باطل چرا که تا این سیستم ناکارآمد ایمنی و این مدیریت بحران و امداد و سوانح در کشور ما پابرجاست حالاحالاها باید پیراهن های مشکی و اعلام همدردی هایمان را با خود همراه داشته باشیم. تا همین جایش هم باید خدا را شکر کنیم که فقط همین مقدار بلا سرمان آمده است و بیشتر از این ها درگیر مصیبت و حادثه نشده ایم .

?امروز خدا رو شکر میکنیم که برای سالار عقیلی حادثه ای رخ نداده است اما سوال اصلی این است که اگر خدایی ناکرده اتفاق بدی برای او یا همسر و یا گروهش بوجود می آمد چه میکردیم ؟ بازهم دنبال مقصر و تنبیه آن می گشتیم !!!
با این اوصاف بنظرم می رسد شعار اول ایمنی بعد کار در کشور ما بیشتر از آنکه جنبه پیشگیرانه داشته باشد جنبه جوک و سرگرمی دارد .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.