✅ گزارشی از جشن فرهنگستان فوتبال

متن دلخواه شما در زیر عنوان که به راحتی درج میگردد

0
253

? نخستین جشن برگزیدگان فرهنگستان فوتبال، با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران، چهره‌های فرهنگی و ورزشی، مجریان ورزشی تلویزیون، پیش‌کسوتان عرصه فوتبال و ورزش  و اهالی مطبوعات برگزار شد.

✅ برپایی این جشن تفاوتی عمده با جشن‌های مشابه داشت که دلایلش به نوع خط مشی و دیدگاه ویژه سایت فرهنگستان فوتبال بازمی‌گردد که به عنوان اولین و تنها سایت تحلیلی فوتبال از دریچه فرهنگی- اجتماعی شناخته می‌شود. لذا حضور چهره‌ها و نام‌های آشنا در این جشن که حضورشان در همایش‌های این چنینی کمتر دیده می‌شود- بسیار خودنمایی می‌کرد. علاوه بر فعالین عرصه فوتبال اعم از مدیران باشگاه‌ها، بازیکنان، روزنامه‌نگاران ورزشی، سردبیران مجلات فوتبالی و… حضور برخی از چهره‌های شاخص کشور در حوزه‌های فلسفه، فرهنگ، اقتصاد، جامعه‌شناسی و…. اعم از دکتر رضا داوری اردکانی، رییس فرهنگستان علوم، عادل فردوسی‌پور و بسیاری دیگر، هرچه بیشتر باعث خاص‌شدن مراسم گردید که حاکی از جدیت و نگاه حرفه‌ای متولیان سایت فرهنگستان فوتبال بود برای پیوندی عمیق میان فرهنگ و فوتبال در کشور عزیزمان.

✅ در این مراسم، از دکتر رضا داوری اردکانی، امیر حاج‌رضایی، ابراهیم افشار و عادل فردوسی‌پور، به‌عنوان برگزیدگان نخستین جشن فرهنگستان فوتبال تجلیل شد.هم‌چنین، ورزشکاران موفق و دست‌اندرکاران ورزش مس در سال گذشته نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

پ ن 1 : یک روز خوب و پرهیجان و دیدار با دوستان و رفقا و اساتید که بواقع مرهون زحمات فرهنگستان فوتبال بود .
پ ن ۲ : نگاه فرهنگی فرهنگستان به فوتبال واقعا ستودنی است .
پ ن 3 : سپاس ویژه از برگزارکنندگان این مراسم خوب و فرهنگی .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.