✅تیم اول پایتخت ! تیم دوم پایتخت ! ؟

0
173

? همه چیز از کری خوانی های متداول سرخابی های پایتخت شروع می شود . جایی که خیلی وقتها همدیگر را تیم دوم پایتخت صدا می کنند تا مثلا ً کری بخوانند و بگویند ما تیم اول هستیم !

✳️ یادم می آید این جمله را چندین و چندبار از زبان مهرداد میناوند شنیدم که استقلال را تیم دوم پایتخت خطاب کرد و با این جمله حسابی برای استقلالی ها کری خواند . حالا در روزهای گذشته منصوریان در صحبتهایش پرسپولیس را با عنوان تیم دوم پایتخت خطاب کرده است و این مسئله به مذاق خیلی ها خوش نیامده !

✳️خیلی روزنامه ها از جمله روزنامه پیروزی و سایتها و افراد در شبکه های مجازی این صحبت های منصوریان را مورد انتقاد قرار داده اند و خیلی ها برای او اظهار تاسف کرده اند ! فقط بخاطر گفتن یک جمله که قبلا ًبارها و بارها از زبان طرفداران و پیشکسوتان تیم پرسپولیس هم شنیده شده اما اینقدر بازتاب و جنجال به همراه نداشته است .

✳️ اینکه بگوییم کدام تیم ، تیم اول پایتخت است و کدام تیم دوم شاید در ظاهر خیلی بی ارزش و پیش پاافتاده باشد اما پرواضح است که از لحاظ قدمت و تاریخچه استقلال سبقه بیشتری نسبت به پرسپولیس دارد و درمجموعِ جام های قهرمانی داخلی و خارجی هم پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا محسوب می شود .

✳️اما همه اینها نباید سبب شود واژه های اول و دوم تبدیل به کری خوانی های جنجالی میان بزرگان و پیشکسوتان این دو تیم گردد چرا که اول و آخر این جنجال ها از کنفرانس های مطبوعاتی به شبکه های اجتماعی و از شبکه های اجتماعی به روی سکوها منتقل خواهند شد و همین مسئله به حواشی زیادی در استادیوم ها و میان هواداران دامن می زند. مسائلی که بدون شک کمکی به رشد و ارتقای فوتبال ما نخواهند کرد و فقط حاشیه های اطراف فوتبال ما را از متن بیشتر خواهند کرد .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

نقد و بررسی
طراحی و ساخت
زیبایی و کارایی
معیار دلخواه شما
مقرون به صرفه بودن
منبعپارسی گروپ
اشتراک گذاری
مطلب قبلی✅ رای با ذرت بو داده چه حالی دارد ……
مطلب بعدی✅ پول برق را باید بدهیم !! پول آب را جدا و دیگر هیچ !
admin
مسعود عطری ، 31ساله ،کارشناس ارشد مهندسی صنایع ، نویسنده و روزنامه نگار، مدیر پرتال خبری ،طراح وب سایت و فعال در زمینه گردشگری .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن ، مطالعه اخبار، موسیقی،مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.