✅تیم اول پایتخت ! تیم دوم پایتخت ! ؟

0
191

? همه چیز از کری خوانی های متداول سرخابی های پایتخت شروع می شود . جایی که خیلی وقتها همدیگر را تیم دوم پایتخت صدا می کنند تا مثلا ً کری بخوانند و بگویند ما تیم اول هستیم !

✳️ یادم می آید این جمله را چندین و چندبار از زبان مهرداد میناوند شنیدم که استقلال را تیم دوم پایتخت خطاب کرد و با این جمله حسابی برای استقلالی ها کری خواند . حالا در روزهای گذشته منصوریان در صحبتهایش پرسپولیس را با عنوان تیم دوم پایتخت خطاب کرده است و این مسئله به مذاق خیلی ها خوش نیامده !

✳️خیلی روزنامه ها از جمله روزنامه پیروزی و سایتها و افراد در شبکه های مجازی این صحبت های منصوریان را مورد انتقاد قرار داده اند و خیلی ها برای او اظهار تاسف کرده اند ! فقط بخاطر گفتن یک جمله که قبلا ًبارها و بارها از زبان طرفداران و پیشکسوتان تیم پرسپولیس هم شنیده شده اما اینقدر بازتاب و جنجال به همراه نداشته است .

✳️ اینکه بگوییم کدام تیم ، تیم اول پایتخت است و کدام تیم دوم شاید در ظاهر خیلی بی ارزش و پیش پاافتاده باشد اما پرواضح است که از لحاظ قدمت و تاریخچه استقلال سبقه بیشتری نسبت به پرسپولیس دارد و درمجموعِ جام های قهرمانی داخلی و خارجی هم پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا محسوب می شود .

✳️اما همه اینها نباید سبب شود واژه های اول و دوم تبدیل به کری خوانی های جنجالی میان بزرگان و پیشکسوتان این دو تیم گردد چرا که اول و آخر این جنجال ها از کنفرانس های مطبوعاتی به شبکه های اجتماعی و از شبکه های اجتماعی به روی سکوها منتقل خواهند شد و همین مسئله به حواشی زیادی در استادیوم ها و میان هواداران دامن می زند. مسائلی که بدون شک کمکی به رشد و ارتقای فوتبال ما نخواهند کرد و فقط حاشیه های اطراف فوتبال ما را از متن بیشتر خواهند کرد .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز
نقد و بررسی
طراحی و ساخت
زیبایی و کارایی
معیار دلخواه شما
مقرون به صرفه بودن
منبعپارسی گروپ
مطالب قبلی✅ رای با ذرت بو داده چه حالی دارد ……
مطالب بعدی✅ پول برق را باید بدهیم، پول آب را جدا !
مسعود عطری
مسعود عطری ، 35ساله ،کارشناس ارشد مدیریت و بهره وری، نویسنده و روزنامه نگار، راهنمای رسمی وزارت میراٍث فرهنگی در دوشاخه اکوتوریسم، ایرانگردی و جهانگردی (فرهنگی)، مدیر پرتال خبری، فعال حوزه کامپیوتر و اینترنت .علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن و سفر کردن ، مطالعه اخبار، گوش کردن موسیقی، مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند . این سایت یکی از چندین سایت خبری است که من با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.