بیاد زنده یاد افشین یداللهی

0
198
💠بیست و یکم دیماه سالروز تولد دکتر افشین یداللهی است که اگر دست تقدیر امانش می داد حالا می توانست نیم قرن زندگی در این کره خاکی را در کنار دوستان و هوادارانش جشن بگیرد اما افسوس که دنیا همیشه به کام ما نبوده و نیست.
.
💠 یادداشت زیر را بیاد او و در همان روزهای تلخ از دست دادنش نوشتم و امشب دوباره آن را بازنشر می کنم تا اگر احیانا نخوانده اید، بخوانید.
.
. 💠روزهای پایانی سال ۹۵ عجیب غمبار و ناراحت کننده بود. از فوت حسن جوهرچی و علی معلم گرفته تا چندین و چند هنرمند و چهره شاخص دیگر که در آن روزها حسابی ناراحتمان کرد.

💠 شنیدن خبر فوت #افشین_یداللهی اما غمی دیگر بر غمهای پایان سالمان افزود تا بیشتر از پیش متوجه شویم که دنیا بی وفاست و برایش پیروجوان و مرد و زن و هنرمند و غیرهنرمند فرقی ندارد.

💠 افشین یدالهی انسان شریفی بود.شاعر و ترانه سرایی بادانش و خوش سواد ؛ دستخط زیبایی هم داشت. یکبار حتی نوشتم ایشان اولین دکتر خوش خطی است که در طول این سالها دیده ام اما حیف که دست تقدیر امان نداد و او را از جامعه هنری ما گرفت. .

💠دقیقاً بیست و پنجم اسفندماه نود و پنج بود که افشین یداللهی در کمال ناباوری و درآن تصادف لعنتی از میان ما رفت و فقدانش موجب حسرت و اندوه همه اهالی هنر شد. خودِ من تازه داشتم با شخصیت متعالی، اشعار و کتابهایش انس می گرفتم و شاید این بدترین خبری بود که آنروزها می توانستم بشنوم و یا حتی تصور کنم.

💠او دیگر نیست اما چهار کتاب از او با امضا و خط زیبایش و همچنین چند فایل صوتی از آثار او که با موبایل ضبط کردم یادگاری نزد من باقی است تا یاد و خاطره اش همواره در ذهن من زنده باقی بماند.

💠 تا دیروز ما در کنار غزلهای افشین یداللهی می خوابیدیم و حالا او در کنار غزلهای خویش و نزد پروردگار در سرای ابدی آرمیده است. برای روح بزرگش طلب مغفرت و شادی از پروردگار خوبی ها دارم و یاد و نامش تا ابد در ذهن و قلب ما باقی خواهد بود.

امشب
شعری ندارم
شاعرم با من نیست .
#افشین_یداللهی ( کتاب حرفهایی که من باید میگفتم و … تو باید می شنیدی ) .

💠و من امشب بیاد تو در کنار غزلهایت خواهم بود ؛ روحت شاد.
.
به قلم #مسعودعطری

#افشین_یداللهی #مشتری_میکده_ای_بسته #روزشمار_یک_عشق #امشب_کنار_غزل_های_من_بخواب #افشین_یدالهی #افشین_یدالهی🌹

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.