همه چیز دست خداست !

0
79

💠 چندین ساله که دارم در حوزه های مختلف زحمت می کشم. از درس و دانشگاه بگیر تا خیلی جاهای دیگه که دوستان خبر دارن. همیشه گفتم و بازهم میگم که موفقیت در این دنیای وانفسا 50 درصدش دست خود ماست و 50 درصد دیگه بستگی به خیلی فاکتورهای دیگه داره . منتها این باعث نشده که من در تمام این سالها دست از تلاش و زحمت بکشم و نرسیدن به اون جایگاه دلخواهم رو بندازم گردن ناملایمات روزگار اگرچه اونهم بی تقصیر نیست.

💠 سالهاست دارم زحمت می کشم. کار میکنم. درس می خونم. تلاش می کنم. مینویسم و بیشتر از توانم برای کارهام وقت میذارم. گاهی زحماتم دیده میشه و اغلب اوقات دیده نمیشه اما ناراحت میشم وقتی می بینم یکی به لطف پارتی، دروغ، جنسیت و یا هرکوفت و زهرمار دیگه ای با اینکه صدپله از من و امثال من پایین تره صدپله بالاتر نشسته.

💠گاهی می بینم صداقتم در کارهایی که انجام میدم باعث عدم پیشرفتم شده و اگر انسان دروغگویی بودم صدها پله بیشتر از جایی بودم که هستم اما من بلد نیستم دروغ بگم و اصولاً جایگاهی که با دروغ و دغل بدست بیاد رو دوست ندارم .

💠 با این اوصاف از خودم راضیم و مهم ترین مسئله همینه که می دونم زحمتم رو کشیدم. دیگه بقیش با اون بالایی . اگر خواست توفیقات ما رو همین دنیا بریزه به حسابمون اگر هم نه باشه طلبمون واسه اون دنیا، هرچند ازش طلبی نداریم و کلی هم بدهکارش هستیم.

✍️ #مسعودعطری

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.