چرا انتظار دارید از پیروزی شما خوشحال باشیم؟!

0
52


1️⃣چرا باید ازبرد شما خوشحال باشیم، وقتی بعدازهر برد، هزاران توهین ومتلک درفضای مجازی ازسوی شما پرسپولیسیها حواله ما می شود. از وزیر و وکیلتان گرفته تا پیشکسوت وهوادارتان!

2️⃣چرا باید ازبرد شما خوشحال باشیم و این بازیها را ملی قلمداد کنیم درحالیکه چندسال قبل، بنرچندمتری علیرضا منصوریان را برای تمسخر به ورزشگاه بن زاید ابوظبی بردید و در یک کشور غریبه تیم و مربی هموطنتان را مسخره کردید و دست انداختید!

3️⃣چرا باید از برد شما خوشحال باشیم وقتی ٧ سال قبل درنیمه نهایی آسیا با تیم کره ای “اف سی سئول” بازی داشتیم و شما درصفحات مجازیِ تیم کره ای، برای باخت استقلال رجز میخواندید وچشم نداشتید ما را درفینال و در راه رسیدن به ستاره سوم ببینید!

4️⃣چرا باید از برد شما خوشحال باشیم وقتی هفت سال آزگار، وزارت ورزش و وزرای این تشکیلات، فقط برای شما پدری میکنند وهزارویک بلا سراستقلال آورده وکمربه نابودی این تیم بسته اند! تیمی که برای ستاره سوم در آسیا می جنگید و به گواه فدراسیون آمار و تاریخ دربهمن ٩٢ رتبه ۵۵ تیمهای باشگاهی جهان را به خود اختصاص داده بود وتنها تیم ایرانی بین ده تیم برتر آسیا بود! تکرار میکنم تنها تیم ایرانی بین ده تیم برتر آسیا!

5️⃣چرا باید از برد شما خوشحال باشیم وقتی وزارت ورزش بعنوان متولی سرخابیها شرایط یکسانی برای دو تیم فراهم نکرده وهرسال درآستانه شروع لیگ،ما نه مربی داریم ونه مدیر! چرا درطی ده ماه اخیر ۴مربی و ۴مدیردر استقلال تغییر کرده! چرا پنجره ما بخاطر بدهی بسته است اما تیم شما حتی با پنجره بسته بازیکن می گیرد! چرا شما با تمام قوا حمایت می شوید و ما به حال خودمان رها شده ایم!

6️⃣چرا باید ازبرد شما خوشحال باشیم وقتی رییس جمهورمان، قراردادجعلی مهدی طارمی را در سفر به ترکیه و در دیدار با اردوغان ماستمالی می کند.وقتی پیروانی، شبانه و مخفیانه حسین هدایتی را به اتاق ملی پوشان می برد تا او با پولهای دزدی، نقل وانتقالات را به نفع شما تمام کند. وقتی عراقچی، معاون وزارت خارجه تا چهارصبح زنگ میزند تا بازیکنی که با ما قراردادبسته را منصرف و به سمت شما بکشاند! وقتی وزارت ورزش، یحیی گل محمدی را با زور از شهرخودرو جدا می کند و مربی تیم شما میکند!

7️⃣چرا باید ازبرد تیم شما خوشحال باشیم وقتی شما در تمامی این سالها هیچوقت چشم دیدن موفقیت های ما را نداشته اید! شما اینقدر مرامتان غیرورزشی بوده که حتی همین حالا علیرغم رسیدن به فینال آسیا و اشراف بر شرایط نابرابری که وزارت بین ما و شما رقم زده، بازهم کری میخوانید و به هوادار ما توهین می کنید و متلک می اندازید، اما انتظاردارید ما برای موفقیت شما ایستاده کف بزنیم! خنده دار نیست؟!

8️⃣ هیچوقت یادتان نرود، ما با دو قهرمانی هنوز پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا هستیم! رسیدن به فینال شاید برای شما افتخار باشد اما برای ما خاطره است!

مسعودعطری ؛ روزنامه نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.