✅تغییر همیشه جواب می دهد !

0
210

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

◀️ تغییر همیشه خوب است و جواب می دهد ! البته به زعم برخی فقط گاهی جواب می دهد و نه همیشه اما همان گاهی جواب دادنش هم غنیمت است چرا که از قدیم گفته اند آب هم اگر مدتی در یک جا بماند می گندد و این یک پیام بزرگ برای انسانهایی است که از تغییر فراری هستند .

1⃣ در زندگی اجتماعی ما انسانها تغییر یک عنصر کلیدی محسوب می شود و خیلی وقتها سبب پیشرفت است . البته باید در نظرگرفت که در هر صورت، تغییر تغییر است و نباید آن را با بازگشت به عقب و یا فرار رو به جلو اشتباه گرفت بلکه تغییر را باید همانطور که هست دید و آن را بطور مستمر در زندگی و در روزمره بکار گرفت تا اثرات مثبت آن را در زندگی به وضوح مشاهده کرد .

2⃣ گاهی وقتها در زندگی مشکلاتی پیش می آید که نیاز به تغییر احساس می شود ، لحظاتی که نباید به عقب بازگشت یا از همه چیز و همه کس برید لحظاتی که می بایست مثل بازی شطرنج فقط جای مهره ها را عوض کرد ، به بعضی ها استراحت داد ، به بعضی ها فرصت ، بعضی را از بازی خارج کرد و با بعضی ها هم قلعه بست و این همانجایی است که بعدها متوجه می شوید تغییر جواب می دهد

3⃣ بهتر است سرتان را درد نیاورم چون خودتان این چیزها را بهتر از من و ما می دانید و گفتنش فقط تلنگری است برای آنهایی که سکون برایشان عادی شده و درگیر روزمرگی شده اند .

4⃣ برای تغییر هیچوقت دیر نیست و همین حالا که این مطلب را می خوانید و دوست ندارید آن را نیمه کاره رها کنید تغییر در شما شروع شده است . این تغییر می تواند در تفکر ، ظاهر ، پوشش ، اخلاق و رفتار و نوع تعاملات شما با دوستان و خانواده و دیگران باشد . در هر صورت زیاد فرقی نمی کند که این تغییر چیست بلکه مهم این است که شما دست به این چالش بزرگ زده و خودتان را با در نظر داشتن این جمله که ” تغییر همیشه جواب می دهد ” محک بزنید .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.