✅تفکرات کی روش و پیشرفت ذهنی بازیکنان ما !

0
67

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

◀️ بارها و بارها از کی روش نوشتیم و از عملکردش تجلیل کردیم . آخرین بار همین وقتی بود که او تیم مان را به جام جهانی برد و باعث خوشحالی 80 میلیون ایرانی شد .

البته کی روش از آن دسته آدمهای مولفی است که شاید بتوان او را فرگوسن دوم نامید و بعید نیست حضور در کنار شخصیتی چون فرگوسن از او چنین شخصیت کاریزماتیکی ساخته باشد که حتی وقتی خودش نیست تفکراتش بر روی دیگران تاثیر دارد و نمونه بارز آن حضور بازیکنان ایرانی در لیگ های اروپایی است .

⛔️ از حضور سردار آزمون و جهانبخش در تیم های روسی و هلندی گرفته تا بازیکنانی مانند کاوه رضایی و یا رامین رضاییان که حاضرند با پولی به مراتب کمتر فوتبال ایران را رها کنند و بخاطر نوع نگاه کی روش به فوتبال، چالش بازی کردن در یک تیم اروپایی را به جان بخرند .

⚽️ اگر اینها را می گوییم بخاطر این است که در هفته اخیر عکسی منتشر شد از رامین رضاییان که بصورت تستی در تمرینات تیم اوستنده بلژیک شرکت کرده است و تا مرز تواف با این تیم هم رفته است . عکسی که بعضاً موجبات تعجب خیلی از ورزشی ها را فراهم آورد که چرا یک بازیکن ملی پوش مانند رضاییان حاضر می شود بعنوان بازیکن تستی در تمرینات یک تیم بلژیکی حاضر شود تا در نهایت بعد از یک هفته تمرین به وی بگویند او را می خواهند یا نه ؟

بازیکنی که همین حالا اگر به ایران برگردد با آپشن های من درآوردی کمتر از دو میلیارد از هیچ تیمی نمی گیرد و خیلی راحت و شیک می تواند در ایران فوتبال بازی کند اما همین بازیکن سال گذشته از ریزه اسپور ترکیه و امسال از اوستنده بلژیک سر در می آورد تا نشان بدهد تفکرات کی روش موجب پیشرفت بازیکنان ما شده است و آنها تازه فهمیده اند که چیزی که در ایران بازی می کنند اسمش دورهمی است و فوتبال نیست .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.