✅حکایت این شهر شلوغ و هفت تیرکشی های ناتمام !

0
87

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

◀️ ماجرای تلخ آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی و اظهارنظرهای عجیب خواننده زیرزمینی امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو این روزها سروصدای زیادی در شبکه های مجازی به راه انداخته است . اظهارنظری که نمک به زخم می پاشد و بجای اینکه غمی از غم های خانواده عزادار و همچنین مردم ایران بردارد برعکس همه را مجبور به واکنش می کند .

◀️ یکی از این واکنش ها البته مربوط به سردار آزمون جوان خوب این روزهای تیم ملی فوتبال ما بود که با ادبیاتی مناسب به انتقاد از این طرز فکر و این نوع گفتمان پرداخت اما انتشار این انتقاد همانا و توهین و تحقیر و حرف های زشت خواننده زیرزمینی هم همانا ! توهین هایی که هنوز هم ادامه دارند و مشخص نیست چرا هیچ ارگان و دستگاهی پیگیر این همه فحاشی و توهین به یک شخصیت موجه و خوب مانند سردار آزمون نیست .البته اقدام برخی از فوتبالیست ها در حمایت از سردار ستودنی است اما گویا هرکس وارد این ماجرا شود از توهین های آقای خواننده در امان نمی ماند .

◀️ امیرحسین مقصودلو که خودش در سالهای پیش بواسطه عکس ها و کلیپ ها و معاشرت های جنجالی اش یکی از منشوری ترین چهره های چندسال اخیر بوده حالا در اظهارنظری عجیب قتل دختر بچه پارس آبادی را مربوط به بی حجابی می داند و متوجه نیست که با این اظهارنظر نسنجیده که ارتباطی به ماجرای قتل این کودک ندارد بجای اینکه قتل یک کودک بی گناه را محکوم کند بدتر از همیشه خودش را زیرسوال می برد و موجب ناراحتی دیگران می شود .

◀️ حالا می گویند قرار است خانواده اصلانی بخاطر این حرف ها از او شکایت کنند و خیلی ها هم رفتار زشت این خواننده زیرزمینی را که اخیراً بلطف انتخابات و حمایت از یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری روی زمین و درهمایش های مختلف دیده شده مورد نقد و انتقاد قرار داده اند.

? با این اوصاف مشخص نیست که ماجراهای این شهرشلوغ و این هفت تیر کشی های ناتمام تا کی ادامه خواهد داشت هرچند کلید حل این مشکل قرن ها پیش توسط استاد سخن ، شیخ اجل سعدی بزرگ با این دو بیت عنوان شده است اما کو گوش شنوا !!!

چون نداری کمال، فضل آن به که زبان در دهان نگه داری
آدمی را زبان فضیحه کند جوز بی مغز را سبکساری

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

⭕️در صورت تمایل میتوانید با کلیک روی کانال زیر و عضویت در کانال ، مطالب من را دنبال کنید .
@MasoodAtri

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.