✅داستان رفت و برگشت های طارمی تمامی ندارد !

0
64

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

◀️ روزی که طارمی به پرسپولیس پیوست هیچکس فکر نمی کرد که داستان این جوان ناشناس بوشهری به اینجا ختم شود . داستانی که بیشتر از اینکه روایت فوتبالی داشته باشد شبیه کلید اسرار است .

◀️ طارمی که در زمان دایی به پرسپولیس پیوست کمتر در آن دوران فرصت بازی کردن پیدا کرد اما با آمدن درخشان ناگهان تبدیل به مهره تقریباً ثابت این تیم شد و کم کم عیار خودش را به عنوان یک بازیکن خوش تکنیک ، گلزن و تمام کننده به رخ همگان کشید تا جایی که حتی سالهای بعد رضایت برانکو را هم جلب کرد و ظرف یکسال آقای گلی مسابقات لیگ برتر را هم از آن خود کرد و در تیم ملی هم به جایگاه ثابت و تاثیرگذاری دست پیدا کرد .

◀️ کسب تمامی این موفقیت ها نه تنها از طارمی چهره محبوبی در بین هواداران پرسپولیس نساخته بلکه او را تبدیل به یک چهره جنجالی در این تیم کرده است چرا که رفت و برگشت های او در راه قراردادبستن با تیم های خارجی و شیوه ترک پرسپولیس در فصل گذشته برای مهدی گران تمام شد و او که نسنجیده اقدام به ترک پرسپولیس کرده بود با واکنش منفی هواداران این تیم روبرو شد.

◀️البته رفتن به ریزه اسپور و ترکیه هم چاره کار طارمی نشد و او خیلی زود و با پشیمانی بسیار و وساطت بزرگانی چون پروین دوباره با قراردادی دوساله به پرسپولیس برگشت و مورد لطف هواداران این تیم قرار گرفت اما هنوز هم در مقاطعی از فصل با گل نزدن هایش روی اعصاب هواداران بود تا این اواخر که پنالتی چیپ او هواداران این تیم را عصبانی کرد تا در همان استادیوم بر علیه اش شعار بدهند و او هم با گفتن کلمه هیس رسماً در مقابل هواداران پرسپولیس بایستد .

◀️ این کش و قوس ها سرانجام به آشتی میان او و هواداران ختم شد تا اینکه با اتمام فصل دوباره فیل طارمی یاد هندوستان کرد و ساز جدایی از پرسپولیس را کوک کرد . این بار اما قرارداد دوساله او مانع این جدایی است و او باید در قبال ترانسفر خود به پرسپولیس مبلغ قابل توجهی پرداخت کند و همین مسائل سبب شده تا دوباره او به چهره یاغی این روزهای پرسپولیس تبدیل گردد ، یاغی سابقه داری که این بار پا را فراترگذاشته و در تمرینات پرسپولیس هم حاضر نشده است تا علاوه بر هواداران، برانکو و طاهری را هم از این بابت عصبانی کند .

◀️ البته نکته قابل توجه در ماجرای طارمی مشخص نبودن وضعیت ترانسفر و تیم مورد نظر وی است که به زعم برخی نتیجه عملکرد ضعیف مدیر برنامه های او در پیدا کردن یک تیم خوب برای عقد قرارداد با طارمی است. کاری که مشابه آن را کاوه رضایی و مدیر برنامه هایش به خوبی انجام دادند و با یک انتقال زودهنگام فشار هواداران برای ماندن او در استقلال را کم و از طرفی تکلیف باشگاه را هم برای ادامه کار و جذب مهاجم راحت کردند .

? با این اوصاف مشخص نیست داستان آقای گل لیگ برتر و یاغی پرسپولیس چه سرانجامی خواهد داشت ! که البته امیدواریم هرچه که هست ختم به خیر شود !

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

⭕️در صورت تمایل میتوانید با کلیک روی کانال زیر و عضویت در کانال ، مطالب من را دنبال کنید .
@MasoodAtri

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.