✅عذرخواهی با چاشنی افشاگری !

0
62

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

⚽️ پس از شکست سنگین استقلال در مقابل العین و حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا تقریباً چند روزی سکوت خبری حکمفرما بود تا اینکه علیرضا منصوریان با انتشار نامه ای سرگشاده خطاب به هواداران از آنها عذرخواهی کرد.

✳️البته متن نامه بیشتر از اینکه در قالب عذرخواهی از هوادار باشد در راستای افشاگری و خط و نشان کشیدن برای این و آن است و علاوه برآن وعده و وعیدهای مجدد به هواداران برای فصل جدید با ذکر یک جمله معروف از الکس فرگوسن با این مضمون که :« آنهایی که در شکست ها و روزهای سخت کنار ما نیستند، حق ندارند در شادیها و بردها نیز کنار ما باشند» که البته معلوم نیست اگر فرگوسن این جمله را نگفته بود مربیان وطنی ما از جمله منصوریان پس از هر باخت یا ناکامی چه چیزی برای گفتن داشتند .

✳️ منصوریان در این نامه رسماً از هواداران استقلال عذرخواهی کرده اما ادبیات نامه به گونه ای است که عذرخواهی بیشتر بهانه ای برای معرفی دشمنان فرضی استقلال از نگاه منصوریان است . همانهایی که مربی استقلال آنها را دایه های مهربان تر از مادر و کاسه های داغ تر از آش معرفی می کند و می گوید شمشیر را برای او از رو بسته اند و منتظر فرصتی بوده اند که استقلال و منصوریان را با هم خراب کنند و به اهداف پلیدشان برسند .

❎ منصوریان در پایان نامه نیز یک تهدید ریز را چاشنی کار خود می کند و می گوید : «به آقایانی که دنبال تحصن و اعتراض هستند می گویم وارد کارهایی که به شما ارتباطی ندارد، نشوید. آنهایی که اگر سفره دل مدیران قبلی باز شود، باید از ایران بروند. دست شما برای هواداران رو شده، دست از این کارها بردارید.»

? با این اوصاف باید نشست و دید که وضعیت مدیریتی استقلال در طول این هفته های باقی مانده تا شروع لیگ جدید به چه صورت خواهد بود و آیا شاهد تغییرات گسترده در بدنه مدیریتی استقلال خواهیم بود یا وزارت ورزش کماکان پشت گزینه های منتخب خودش می ایستد و تغییری در این راستا حاصل نخواهد شد. تجربه ثابت کرده که قضاوت وگمانه زنی در این موارد زود است و باید همه چیز را به زمان سپرد تا مشخص شود آخر و عاقبت استقلال در فصل آینده چه خواهد شد .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

 

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.