✅ آیا تو چنان که می نمایی هستی ؟

0
716

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

✳️ خیلی وقتها از آدمهای اطرافمان گلایه داریم ! از آنهایی که به هر دلیل آن رفتاری را که ما انتظار داریم از خودشان بروز نمی دهند و با این مسئله، باب گلایه ها را باز می کنند . بعضی وقتها شاید حق داریم چون حس می کنیم وقتی عملی انجام می دهیم طرف مقابل هم باید نیوتن وار قانون سوم را بلد باشد و پاسخی درخور عمل ما به ما بدهد غافل از اینکه نود و نه درصد ناراحتی ها و سوء تفاهم ها بخاطر بلد نبودن همین قانون سوم نیوتن است که البته ربطی هم به بلد بودن فیزیک و این چیزها ندارد و باید در ذات آدمها باشد وگرنه بسیارند کسانی که فیزیک و نیوتن را یکجا با هم بلعیده اند اما هنوز در اثبات همین قضیه سوم مشکل دارند .

✳️داستان البته فراتر از این حرفهاست و گلایه کردن هم دردی را دوا نمی کند چرا که حالا بسیاری از آدمهای جامعه ما درگیر این مشکلات روزمره هستند و روزی نیست که نبینی پروفایل و استوری یکی از آدمهای این شهر در شبکه های مجازی خبر از قصه پرغصه و پرگلایه این روزها ندهد .

⛔️ از بچگی تصورم این بود که رفاقت عین بازی پینگ پُنگ است . یعنی یکی تو بزنی و یکی پس بگیری ، گاهی دو تا تو بزنی و یکی پس بگیری و یا برعکس اما اینکه تو ده تا بزنی و هیچی پس نگیری همان توهمی است که شاید اینروزها گریبان ما را گرفته است و چشم که باز می کنیم می بینیم اصلاً از اول کسی آن طرف میز نبوده که حتی بخواهد جلوی ضربه های ما جا خالی بدهد .

? یاد پروفایل یکی از دوستانم در شبکه های مجازی می افتم که نوشته « عرض کنم که ، نه عکاسم ، نه نقاش و نه مدل ، نه زبان انگلیسی بلدم ، نه نوازنده ام ، نه هنرمند ، نه شاعر و نه ورزشکار ، اما ◀️

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.