✅ تویی که نمی شناختمت !!

2
253

◀️ بعضی آدمها رفتنی نیستند ! یعنی طوری به دنیا می آیند و طوری زندگی می کنند که وقتی از این دنیا بار سفر می بندند هنوز هم بودنشان را احساس می کنی ! حتی وقتی آنها را ندیده ای ! و با آنها خاطره ای نساخته ای ! برای همین می گویم این آدمها رفتنی نیستند! اصلاً جنسشان جنس رفتن نیست و اگرچه ظاهراً از این دنیای مادی به جهان دیگر کوچ کرده اند اما اثرشان همیشه باقی ، جاری و ساری است .

◀️ او را ندیده ام و حتی با او همکلام هم نشده ام اما انگار سالهاست با او دوست هستم و او را می شناسم . آنطور که می گویند چهارسال پیش در چنین روزی و چنین ساعتهایی از میان ما رفته اما هنوز یادش هست ، آنقدر که دوستان خوب من در #ژیوار همیشه از خوبی هایش می گویند و از خاطراتی که با هم ساخته اند .

◀️ماه قبل که با رفیق شفیقش سیاوش به کردستان می رفتیم جاده و محلی را که تصادف کرده بود را دیدم و چقدر تلخ بود داستان رفتن این پسر دوست داشتنی کرد ، “بیساران لهونی نژاد ” که همراه با سیاوش رامش ژیوار(زندگی ) را آغاز کردند اما دست تقدیر او را از ما جدا ساخت . مطمئنم اگر بود حالا خیلی با هم رفیق بودیم چون بنای خیلی از دوستی ها و رفاقتهای امروزم را مدیون ژیوار هستم و او بدون شک در این قصه سهمی عجیب دارد .

◀️می خواهم چندبار اسمش را صدا بزنم تا بیاید و نوشته من را بخواند و بداند که اینجا هنوز چراغی بیادش روشن است و آن چیزی نیست جز چراغ دوستی ! دوستی هایی که او بدون شک سهم بزرگی در آنها دارد .

برای روح بزرگش آرزوی شادی و خوشحالی دارم ، درست مثل همین عکس و همین لبخند !

روحش شاد و یادش گرامی …

#مسعودعطری

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

2 دیدگاه ها

  1. درود بر شما
    بسیار زیبا ، ممنون ادمین عزیز از قلم و دست نوشته ات که زحمت کشیدی ، بی شک غمش و داغش از خودش وفاش بیشتر بود زندگی بدون بیساران ادامه دارد اما هیچ لذتی ندارد ، شما و دوستان گرامی سلامت باشین در پناه حق ، شاد ژین
    با سپاس فراوان هورامان لهونی نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.