✅ خوزستان ، خوزستان، خوزستان !

0
106

✍️ #مسعودعطری

💠 دوم جولای در تقویم کشورهای جهان به عنوان روزجهانی ورزشی نویسان نامگذاری شده است. این روز به مناسبت تاسیس انجمن جهانی ورزشی نویسان و برای تقدیر از زحمات خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی، در بازی های المپیک ۱۹۲۴ پاریس به این نام مزین شده است.

💠 بماند که خیلی ها همین سالی یکبار را هم به این قشر زحمتکش تبریک نمی گویند و اصلاً چنین مناسبتی را در تقویم ذهنشان به خاطر نمی سپارند که مبادا متحمل رنج و سختی بسیار شوند. من هم قصد یادآوری این تاریخ و راه انداختن کمپین برای تبریک به خودم و دیگر دوستانم را ندارم چرا که وضعیت فعلی کشور ما آنقدر گره و مشکل دارد که حالا حالاها نوبت به تبریک مناسبتی نمی رسد.

💠 باور کنید اهل سیاه نمایی نیستم اما هرچه تلاش می کنم در مقابلم نوری هم نمی بینم که اگر بود صدبار انعکاس می دادم اما بی آبی ، بی هوایی و بی مهری تنها چیزی است که می توانم بعنوان یک روزنامه نگار از وضعیت اسفبار هموطنانم در استان خوزستان انعکاس بدهم .

💠 هموطنانی که سالهاست در بدترین شرایط آب و هوایی و امکاناتی زندگی می کنند و سپربلای ما در مناقشات و جنگ ها و کشمکش های مرزی بخصوص در هشت سال دفاع مقدس در برابر عراق متجاوز بوده اند. عراقی که حالا به لطف دولتمردان ما آباد شده است و استانهایش به مراتب وضعیتی بهتر از استانهای مرزی ما مثل خوزستان دارند و هیچکس هم پاسخ نمی دهد که چرا چراغی که به منزل رواست در مسجد آویزان می شود و خودمان باید در تاریکی و ظلمت سپری کنیم و مصداق جمله معروف “اول همسایه سپس خانه” صورتمان را با سیلی سرخ نگاه داریم .

💠 قصد ندارم مسئولان را به باد انتقاد بگیرم که قبل از من خیلی ها بهتر و منطقی تر و با ادبیات صحیح تر چنین کرده اند. دنبال تکرار مکررات هم نیستم و نمی خواهم ادای آدمهای روشنفکر و دلسوز را دربیاورم اما حقیقت این است که ما باید خودمان برای خودمان کاری بکنیم چون از مسئولان و متولیان امر کاری ساخته نیست که اگر بود در طول این چهل سال اتفاق می افتاد و اوضاع و احوال استان بزرگی چون خوزستان به این وضعیت در نمی آمد.

💠 یادداشت امروزم را هم بجای تبریک و شادباش به ورزشی نویسان، اساتید و همکاران خستگی ناپذیرم در این حوزه به خوزستان و پیگیری وضعیت معیشتی مردم این استان اختصاص دادم که از همین جا بگویم هیچ مناسبتی در این مملکت بالاتر و با ارزش تر از شادی، خوشحالی، رفاه، آسایش و آرامش این مردم بخصوص مردم رنجدیده خوزستان نیست .

✍️ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

https://t.me/joinchat/AAAAAD_hQopsVZtca2LSXQ

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.