✅ پول برق را باید بدهیم، پول آب را جدا !

0
275

⭕️خسته و کوفته از کار روزانه به منزل برگشته ام تا در کنار خانواده ساعات باقی مانده روز را شب کنم و دوباره از فردا روز از نو و روزی از نو . هوا غبار آلود است و ابرهای سیاه کم کم پیداشان می شود و چند دقیقه بعد آنچنان رعد و برقی می زند که سه فاز کنتور خانه ما که هیچ سه فاز خودمان هم می پرد . برق کل منطقه قطع شده است و در پی آن آب هم قطع می شود .

☎️ طبق معمولِ هر بار شماره اداره برق را تند و تند می گیرم و پشت خط یکی با همان صدای همیشگی می گوید خودتی ؟ دیگر فامیلی ما را هم حفظ شده است و وقتی زنگ می زنیم احوالمان را هم می پرسد . بعد از احوالپرسی مشکل را می پرسد و من طبق معمول می گویم همان همیشگی !!! قول می دهد که پیگیری کند . یکساعتی می کشد که با صدای صلوات اهالی خانه متوجه می شوم برق آمده است.

❎ گاهی وقتها اصلا متوجه نمی شوم این برق عزیز چرا با یک رعد و برق و باران ساده می رود که بعد بخواهد با کلی مشقت و سختی بیاید اما باز هم به خودم دلداری می دهم که هر چه باشد آمدنش بهتر از رفتنش است . با این فکرها کنترل تلویزیون را برمیدارم که چیزی تماشا کنم اما روشن نمی شود . دستگاه دیجیتال هم روشن نمی شود و سوخته . نمی دانم این مشکلات را گردن رعد و برق بیندازم یا اداره برق و ادیسون اما چه فرقی می کند وقتی اول و آخر هیچکس پاسخگو نیست!!

⭕️ یاد سریال مرد هزار چهره می افتم و مسعود شصتچی که در قالب شعر می گفت : پول برق را باید بدهیم  !!! پول آب را جدا و دیگر هیچ !

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.