✅ کی روش همه را غافلگیر کرد !

0
225

?لیست جدید تیم ملی و فهرست بازیکنانی که برای اردوی آماده سازی خردادماه به این تیم دعوت شده اند توسط کارلوس کی روش اعلام شد. لیستی متشکل از 20 بازیکن که طبق معمول همه را متعجب کرد و نشان داد کی روش مثل همیشه در انتخابهایش هوشمند و غیرقابل پیش بینی است .

1⃣ هوشمند از این جهت که به برخی از بازیکنان کلیدی خود مثل جهانبخش ، قوچان نژاد و شجاعی استراحت داد و در عوض از بازیکنانی مانند کنعانی زادگان که ماههاست بدلیل مصدومیت بازی نکرده یا رامین رضاییان که در حال حاضر بدون تیم است برای حضور در این اردو دعوت کرد و با این روش نفراتی را که تیم ملی از قبل روی آنها حساب باز کرده را بدون پیگیری به حال خود رها نکرد و این نکته مثبتی در فلسفه مربیگری کی روش است .

2⃣ در غیرقابل پیش بینی بودن انتخاب های کی روش هم همین بس که هیچ کس در لیست مدعوین تیم ملی مصونیت ندارد و همه می دانند که مربی تیم ملی با کسی شوخی ندارد و هرلحظه احتمال دارد یک نفر جایگزین دیگری باشد . این مساله سبب می شود یک حالت بیم و امید در بازیکنان شکل بگیرد و همه برای نشان دادن بهترین بازی خود و دعوت شدن به تیم ملی  تلاش کنند و کسی مانند سابق خودش را فیکس تیم و یا پدرخوانده تلقی نکند و حاشیه امنیت برای هیچ کس وحود نداشته باشد و این موضوع بدون شک سبب رشد و پیشرفت تیم ملی است . برای تیم ملی کشورمان و کارلوس کی روش آرزوی موفقیت در ادامه مسیر و رسیدن به جام جهانی 2018 روسیه داریم .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.