✳️ داستان عجیب و غریبی است این تبلیغات انتخابات شورای شهر !! حتی عجیب تر از عجیب ! آنقدر که می شود از آن یک سریال صد قسمتی پر بیننده ساخت کما اینکه خودمان هر روز در سطح شهر نظاره گر آن هستیم و فقط پخش تلویزیونی نمی شود .

✳️ از تبلیغات آنچنانی برخی بانوان با ظاهری شبیه به سلبریتی‌های هالیوودی گرفته تا ژست های تبلیغاتی و شعارهای کلیشه ای و قدیمی برخی از کاندیداها که همه و همه این روزها بر در و دیوار شهر خودنمایی می کنند و بعضاً چهره زیبای شهر را زشت و نازیبا کرده اند .

? حساب و کتاب و چهارچوبی هم برای تبلیغ در سطح شهرها نیست و عمده ترین محل تبلیغ کاندیداهای محترم دیوار خانه ملت (منظورم مجلس نیست?) و بطور کلی درب و دیوارهای شهر است . مواد لازم هم بدین شرح است :

1⃣ یک سطل سریش یا چند بسته چسب برای ترکاندن دیوار خانه ها و معابر

2⃣یک عدد اسپایدرمن (ترجیحاً شب زنده دار ) برای انجام تبلیغات شبانه ، روی دیوارها و تابلوها ، چراغ های عابر ، معابر، گذرگاه ها و نقاط غیرقابل دسترس

3⃣ مقداری بی سلیقگی در چسباندن تبلیغ ها در مکان های نامناسب و نادرست

4⃣ مقداری وقاحت برای کندن تبلیغ دیگران و یا چسباندن تبلیغ کاندیدای خود بر روی آنها

5⃣مقداری حماقت برای تصور اینکه مردم به این تبلیغات بی هدف توجه می کنند !!

6⃣ مقداری اعتماد به سقف کاذب برای تصور اینکه یک شبه و بدون شناخته شدن در بین مردم فقط با یک هفته تبلیغ کاغذی در سطح شهر می توان از مردم رای جمع کرد.

⭕️ خیلی از کاندیداها نیز علاوه بر این مدل تبلیغات ، به زعم خودشان روی به تبلیغات مجازی هم آورده اند و صدالبته که اوج خلاقیتشان در راستای تبلیغات مجازی ساختن یک گروه تلگرامی و اضافه کردن دوستان و آشنایان در آن است که بواقع جوابگو نیست و فقط یک نسخه موقتی و اشتباه برای تبلیغاتی است که بدون شک بی نتیجه و بدون شناخت مخاطب و جامعه هدف است .

❎ با این اوصاف بنظر می رسد این حجم کاندیدا و این حجم تبلیغات بی هدف در سطح شهر چیزی جز هدر رفت سرمایه به دنبال ندارد و فقط یک کارناوال سرگرمی برای مردمی است که هر چهارسال یکبار با این شیوه به جوش و خروش و تکاپو بیفتند .

✍ #مسعودعطری_روزنامه_نگار

شگفت انگیزهای امروز دیجی کالا رو نگاهی بنداز
نقد و بررسی
مقرون به صرفه بودن
8
هزینه های اجرایی اولیه
6
منابع انسانی مورد نیاز
7
دانش تخصصی جهت پیاده سازی
5
بروز بودن تکنولوژی
4
مطالب قبلی✅ رای با ذرت بو داده چه حالی دارد ……
مطالب بعدی✅ پول برق را باید بدهیم، پول آب را جدا !
مسعود عطری
مسعود عطری ، 35ساله ،کارشناس ارشد مدیریت و بهره وری، نویسنده و روزنامه نگار، راهنمای رسمی وزارت میراٍث فرهنگی در دوشاخه اکوتوریسم، ایرانگردی و جهانگردی (فرهنگی)، مدیر پرتال خبری و فعال حوزه کامپیوتر و اینترنت . علاقمندیهای من علاوه بر نوشتن و سفر کردن، مطالعه اخبار، گوش کردن موسیقی، مطالعه فرهنگها و مذاهب و ... هستند. این سایت یکی از چندین سایت خبری است که با علاقه بسیار در آن فعالیت میکنم .

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً نظر خود را بنویسید
نام خود را اینجا بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.